Author Topic: Téma číslo 124 (1. 9. 2012) - Zatím co ty spíš  (Read 1367 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jsem úplně zapomněl vybrat nová témata, tak to je trošku narychlo, ale půjde to.

A tohle musím napsat ještě dneska, protože zítra máme My Little Pony maraton a Zatím co ty spíš, já budu 19 hodin v kuse koukat.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ten umí to a ta zas tohle
« Reply #1 on: 01. Sep 2012, 00:50 »
Ten umí to a ta zas tohle (4020)

„Dobře, já to všechno chápu,“ mával rukama právě zachráněný kolonista z Yoknapatawphy, „přišli jste nás zachránit před těmi zatracenými upíry, tomu rozumím.“ Nevypadal, že tomu rozumí, ale Edvin ani Magnar mu to zatím nevymlouvali.
„A vám dvěma to fakt věřím,“ ukázal na dva zmíněné a na hromadu popela, který byl ještě před chvíli bandou upírů, „ale co tu dělá ona?“ Ona byla křehoučce vypadající drobná blondýna beze zbraně, která k těm dvěma fakt moc nepasovala.
„Já jsem oneironautka,“ mrkla na něj a Magnar měl potřebu to vysvětlit.
„Moc toho nepostřílí, ale když parchanti spí, dokáže s nimi udělat neuvěřitelné věci.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pohádkový postrach padouchů
« Reply #2 on: 01. Sep 2012, 00:52 »
Pohádkový postrach padouchů (50 BBY)

„A teď už spi, ano?“ poprosil lehce zoufale jistý anonymní otec svou podobně anonymní dceru, které právě dočetl opravdu dlouhou pohádku, o čemž svědčily dávno tmavé bespinské mraky za oknem. Přesto neusnula.
„Nemůžu, co když sem vlezou zloději?“ pípla a ukázala na okno. Pravdou bylo, že tato čtvrť nepatřila k těm bezpečným, ale ještě tu byla jedna věc.
„Neboj se. Máme tu přece našeho tajemného ochránce. Je někde tam venku a zatímco ty spíš, on neúnavně trestá zloduchy a nedopustí, aby se tobě a dalším nevinným něco stalo,“ řekl klidně a odešel.
Do tří minut se z pokoje ozývalo chrápání.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Po večerce
« Reply #3 on: 01. Sep 2012, 21:42 »
Po večerce (37 BBY)

„Kdes byl, Medvídku?“ tenký a lehce rozespalý hlásek malinké holčičky, s vlásky barvy čerstvé krve, směřoval na velkého chlupáčka, který zrovna našlapával po chodbě.
„No,“ zamyslel se a před očima se mu promítly poslední čtyři hodiny, kdy uložil malou Jess do postýlky, hodil si do kapsy hrst kreditů a vydal se do nedaleké hospody, kde si objednal něco sladšího na rozjezd, usedl ke karetnímu stolu, oškubal dva mazáky, výhru shrábl do vaku, který vyhrál s penězi, pak se do mrtě porval s naštvanými spoluhráči a dal si pi’kádor, „byl jsem čůrat.“
„Aha, taky potřebuju čůrat. Půjdeš se mnou?“
„Tak jo.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: