Author Topic: Téma číslo 2208 (14. 5. 2018) - Návrat na univerzitu  (Read 470 times)

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Návrat na univerzitu je určitě dobrý tah do budoucna, ale stejně tak je psaní drabblů. Aspoň doufám, když je píšu každý den.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Dlouhý pobyt
« Reply #1 on: 14. May 2018, 20:59 »
Dlouhý pobyt

Hrad Volkihar byl považován za ruinu, vzpomínku na dávné civilizace. V tomto domnění si jeden student vybral tento hrad pro zkoumání a jako téma své práce. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil, že hrad je stále obýván. Žila zde vzdělaná rodina, jejíž znalosti o světě i o tom zvláštním místě byly velmi široké. Student zapomínal jíst i spát, jak se do práce ponořil. A také se velmi sblížil s nejmladší slečnou z rodiny.
Jaké bylo jeho překvapení, když se vrátil na univerzitu a zjistil, že Ledohrad se dávno zřítil do moře. Přece jen asi jeho láska měla nějaké špičaté zuby…

Fandom: Skyrim

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Studentské slasti
« Reply #2 on: 14. May 2018, 22:03 »
Studentské slasti (1988+)

O tom, že Fróði není zrovna studijní typ, nebylo nikdy pochyb. Nepochyboval o tom jeho otec, nepochybovala o tom jeho matka, nepochyboval o tom jeho bratranec s celou rodinou, nepochyboval o tom vlastně ani sám Fróði a bylo o tom už napsáno i pěkných pár drabblů.
Přesto se v dospělosti na akademickou půdu ještě několikrát podíval. Ne do Bradavic, jež viděl tak maximálně z Prasinek při návštěvách bratrance, ale do Krásnohůlek a několika pobřežních univerzit, u nichž se dalo pohodlně kotvit se Sviňuchou.
Samozřejmě tam nechodil za vzděláním, ale snažil se tam sbalit nějakou tu starší studentku nebo mladší profesorku.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Akademická alergie
« Reply #3 on: 14. May 2018, 22:14 »
Akademická alergie (6 BBY)

Ve Zkurvené díře to ten večer zase jednou stálo za to. Champbacca si v klidu upíjel svůj příděl piva a nestačil se divit, co se mu to tam sešlo za exoty.
„Slyšel jsem,“ začal jeden, „že v Impériu je teď historicky nejvyšší poptávka po promovaných inženýrech, tak jsem si říkal, že bych si dodělal školu.“
„Taky mě to napadlo,“ přiznal druhý, od pohledu násilnický pedofil.
„Co ty,“ uchechtli se náhle přímo na něho, ač si spořádaně hleděl svého, „taky bys rád zase navštívil svou školu?“
Prostě a jednoduše ložená provokace, na kterou mohl reagovat jen jednoduchým [„ani za kokot, vole.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Návrat nenávrat
« Reply #4 on: 14. May 2018, 22:30 »
Návrat nenávrat

„Ale ale, doktor Solon, to jsou věci,“ šklebil se rektor coruscantské univerzity, když na chodbě onoho vzdělávacího zařízení potkal Garteka. Toho samého Garteka, který mu před několika málo hodinami práskl dveřmi před nosem s tím, že učit rozhodně nebude, protože považuje práci venku v terénu za mnohem důležitější. A samozřejmě zábavnější.
„Netušil jsem, že si to rozmyslíte tak rychle,“ pokračoval tedy rektor ve vysmívání a šklebil se nejen vítězoslavně, ale hlavně poněkud neakademicky, netuše, že bude Gartekem vzápětí efektně setřen.
„Zapomněl jsem si tu klobouk,“ ucedil doktor a skutečně byl za deset minut znovu pryč, tentokrát na dlouhých šest měsíců.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: