Author Topic: Téma číslo 109 (17. 8. 2012) - Jezdci v oblacích  (Read 1183 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Bla bla bla, Jezdci v oblacích

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tlačenka
« Reply #1 on: 17. Aug 2012, 18:07 »
Tlačenka (36 BBY)

Bylo to pošetilé.
Ne to, že jsem vyrážel vstříc nepříteli. To nebylo poprvé a doufal jsem, že ani naposledy, přeci jen jsem rytířem teprve chvíli a skapat tady by bylo smutné.
Moje Delta-6 prorážela mraky, cíl byl stále zahalen v ranní bespinské mlze a já jen lehce vnímal ozvěny temné strany. Proletěl jsem posledním oblakem, přede mnou stála Tibannopolis a menší flotila pirátů, a já zaútočil. To už pošetilé bylo.
Začali po mně pálit, očekávajíce snadnou kořist, ale pak mi přišly posily: dvě letky místních domorodců na thrantách a tři divoké obludy. A náhle byla z bláhového náletu vyhratelná bitva.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Oblačné rodeo
« Reply #2 on: 17. Aug 2012, 21:50 »
Oblačné rodeo (2186)

„Tohle nám nikdo neuvěří!“ křičela Narva a vítr by jí za normálních okolností čechral vlasy, kdyby na sobě neměla svou klasickou kombinézu s helmou.
„Neuvěří,“ přitakal Grok také křikem a držel se hřbetu jako klíště.
Co že jim to nikdo neuvěří a čeho že se to tak urputně drželi? Ačkoliv se to může zprvu zdát jako parádní nápad, tak naskakovat na Harvestera není, opravdu není parádní nápad. Teď se stále víc blížili stratosféře a jediná věc, která jim necuchala nervy, byla ta, že v jejich oblecích se nemuseli bát nedostatku kyslíku. Aspoň pár minut. Ale ty mraky dole jsou príma.

Fandom: Mass Effect

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Písečná past
« Reply #3 on: 17. Aug 2012, 23:05 »
Písečná past (2 BBY)

Jeli na něj čtyři a vypadali, že to myslí vážně.
Simbacca to myslel taky vážně, ale byl sám. Zatracený Tatooine, proč sem letěl? Jako by se zamlada nic nenaučil. Imperiální dělový člun přistál před dvaceti minutami, Mos Osnoe se teď hemžilo vojáky a jeho pouští pronásledovali čtyři jezdci na dewbacích.
Utíkal, ale těmhle potvorám nestačil, doháněly ho. Udělal tedy to, co musel. Prudce se otočil, vyrazil rukama vpřed a jezdci i jejich zvířata se zastavili, načež se zjevně proti své vůli odebrali do atmosféry. Vyčerpalo ho to, ale pohled na letící fašouny za to stál.
Nakonec byl ale stejně lapen.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: