Author Topic: Téma číslo 2130 (25. 2. 2018) - Volný den  (Read 580 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2130 (25. 2. 2018) - Volný den
« on: 24. Feb 2018, 18:59 »
Máte Volný den? Napište drabble!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Vytoužený den
« Reply #1 on: 25. Feb 2018, 14:40 »
Vytoužený den

Po nekonečném prohrabování se prastarými prameny a hledáním správných úryvků z Helmoldových a Prokopiových spisů bylo Morče fakt vyčerpané. Nekonečně sepisování do ještě delší práce, nekonečné editování, úpravy formátu a nespokojenost konzultanta s tím a oním. Naprostý choas, nulový volný čas, psaní té práce byla fakt hrůza. A ne vejšce, že toho bude víc?
Pak to konečně přišlo, tisk, vyvázání, a vypadalo to, že už konečně bude klid. Tedy, samozřejmě až po obhajobě, kterou ale Morče mělo stejně na salámu, jako jiné výstupy před veřejností.
A pak, konečně den volna!
Seriály byly postahované, stačilo zatemnit, uvařit kafe a pouštět. Slast.

Fandom: realita

Kody-Kann Tonewy

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 51
  • Lepší souzen, než nesen
    • View Profile
A pak odpočívej v pokoji…
« Reply #2 on: 25. Feb 2018, 19:15 »
A pak odpočívej v pokoji…

„Pekelnej tejden“ ve službách Frau Engel… Konečně odpočívám ve svý kajutě. Tahle mise není úplně podle mých standardů, a to ani v jednom ohledu. Ležim na posteli a…

„Ťuk Ťuk“ ozvalo se na dveřích. „Úklidová služba, mohu vstoupit?“ řekl jemný ženský hlas.
„Určitě, vstupte.“
 
Do kajuty vešla mladá hezká dívka...

 „Ach… promiňte.“ řekla dívka červenajíc se ve tváři s pohledem nyní upřeným do podlahy. „Oh… Já se omlouvám, nedošlo mi… promiňte… já…“ …jsem kokot. Ležim klasicky nahatej, úplně. Frau Engel to vždy požadova…, …no, zbytečný řešit.

Důležitý je, že dívka hezky hřeje, znovu se červená. Roztomilý… Krása, po obstarožním tejdnu…


Fandom: Tonewy´s Sex Wars

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4335
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Devítiměsíční dovolená
« Reply #3 on: 25. Feb 2018, 21:53 »
Devítiměsíční dovolená (7 BBY)

Taneční mistr Gerber si za působiště nevybral nejvhodnější planetu, a tak se hodlal té jedné jediné výrazně talentované studentce věnovat s maximálním možným nasazením. Slečna D‘Rixx s ním kupodivu souhlasila a vidina zářné kariéry jí bránila mrmlat, že je jeho trénink přeci jen poněkud drsný a příliš intenzivní.
Mistr však počítal s tím, že po dobré práci by měla přijít alespoň chvíle motivačního oddechu, a tak jí po dvou letech dennodenní dřiny povolil jednu sobotu osobního volna.
Kdyby tušil, že ji během toho jednoho dne potká jistý šarmantní mládenec, který jeho tréninkový harmonogram poněkud rozhodí, určitě by tak vstřícný nebyl.

Fandom: Star Wars (#novej_kánon)
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Odpíraný oddech
« Reply #4 on: 25. Feb 2018, 22:20 »
Odpíraný oddech (0 ABY)

Ačkoliv se toho od zničení Hvězdy smrti stalo fakt hodně a moc jsme se nevyspali, setkání v Rok‘Poku dávalo tušit, že si přeci jen budeme smět užít aspoň chvíli volna. Nebylo by to hezké, po té pouti na Mygeetu, po několika potyčkách s Impériem, na které začínám být starý, a po všech těch hodinách s profesorem?
Doufal jsem alespoň v jeden den a přesně na to jsem tedy vyhecoval další přípitek.
V tu chvíli se přirozeně rozeřval komunikátor a já tak nějak tušil, že den volna přichází v úvahu tak maximálně v rakvi, což dost možná nebude moc dlouho trvat.

Fandom: Star Wars (#novej_kánon)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Vypečené volno
« Reply #5 on: 25. Feb 2018, 22:43 »
Vypečené volno (1982)

Co Flann opustil Bradavice, moc volných dní neměl. Buď se totiž věnoval výcviku na elitního strážce pořádku, nebo se staral o dům či tu spoustu chovné havěti. První skutečně volný den, na který si nemusel brát v práci dovolenou a během kterého nemusel absolutně nic dělat, přišel až někdy v srpnu 1982 a čerstvě ženatý pan O‘Fearraigh se na něj tedy přirozeně hodně těšil. A jeho vnitřní zvíře zrovna tak.
Ráno ale Aurora vyslovila teorii, co že by tak zhruba mohlo způsobovat ty její nevolnosti, a místo flákání se s pikslou medu šel tedy Flann pokácet dub a vyřezávat kolébku.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Zombie Unicorn

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Volno netřeba
« Reply #6 on: 25. Feb 2018, 23:07 »
Volno netřeba

Po měsících předstírání, že ji opravdu moc baví obskakovat nafoukané čistokrevné páprdy, se na sličnou Korejku konečně usmálo štěstí. Místo obvyklé postarší klientely dorazil k Monarchovi mladý, hezký a už od pohledu dobře postavený muž. A ona se mu zamlouvala. Slovo dalo slovo a on slíbil, že pozítří zase přijde, a tentokrát ji po směně vezme někam na skleničku. Problém byl jen ten, že Rin zapomněla na jeden veledůležitý fakt: Na ten den si zrovna domluvila volno. A ten chlapík stejně nepřišel, poněvadž ho někde cestou sejmuli za to, že nějakému čistokrevnému nebožátku ukradl podobu s cílem svádět mladé zlatokopky.

Fandom: Felix Felicis!
Unicorn Zombie apocalypse! :*

 

Další pískoviště: