Author Topic: Téma číslo 2125 (20. 2. 2018) - Bodnu línou paměť do slabin  (Read 524 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zítra Bodnu línou paměť do slabin a vyvěsím další bonus.
Pokud na to teda nezapomenu.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Podpora paměti
« Reply #1 on: 20. Feb 2018, 18:00 »
Podpora paměti

„Pusťte mě ven, vy zrůdy!“ řval čerstvý přírůstek do klece na zygerrianském transportéru a mladší ze dvou přítomných otrokářů se jenom smál. Ten druhý byl horší.
„Neříkal jsem ti,“ pravil měkce, ale fakt zle, „abys mlčela, oslovovala nás ‚pane‘ a vytírala podlahu?“
„Možná,“ připustila, „ale já měla vždycky problém pamatovat si sračky...“
Plivla na něj a nezkušený otrokář už se chystal, že ji střelí, nicméně starší ho ležérně zadržel.
„Líná a ještě sklerotická,“ kroutil hlavou a natáhl ruku ke kolegovi, „podej mi tu hodně dlouhou a hodně rezavou jehlu, hm?“
Ten tak nějak tušil, že nejde vyšívat, a nebyl zklamaný.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bolestivé blackouty
« Reply #2 on: 20. Feb 2018, 21:45 »
Bolestivé blackouty (23 BBY)

Když jsem se tenkrát v Trojlístku probudil a vůbec si nepamatoval, že jsem souběžně s předchozím ochutnáváním tyrvraráku taky absolvoval cestu na Chrch a Ilum, přišlo mi to docela vtipné.
Jessice viditelně méně, ale přisuzoval jsem to tomu, že ten rum ochutnala taky a pak byla možná i den v limbu. Tak jsem se pousmál, rozcuchal jí vlasy a odmávl to jednou blbou hláškou odkazující na mé předchozí okno, které si jistě pamatovala.
[„Hlavu vzhůru, rytířko, tentokrát tě nikdo netrefil oštěpem!“]
Kdybych tak tušil, že mě obě okna o pár let později doženou a kopnou s rozběhem přímo do koulí...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Špatný šláftruňk
« Reply #3 on: 20. Feb 2018, 22:01 »
Špatný šláftruňk (1984)

Že byl Fróði líný se učit, to byla všeobecně známá věc. Podobně všeobecně známá jako to, že na vymýšlení způsobů, jak se flákat dál, líný nebyl.
Když se tedy jednoho dne ozvalo ze společenské místnosti Mrzimoru vítězné „hohó!“, tušili všichni, že to bude nějaká konina, a taky že byla. Finniansson držel flakónek paměťového lektvaru, na tváři mu hrál úsměv budoucího premianta, co má všechno v kapse, a nenechal si nic vysvětlit.
Paměti to natřel v prvních dvou dnech po vypití, kdy si pamatoval úplně všechno, ale pak mu to paměť vrátila i s úroky, protože zkouška byla až den třetí...

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Recept na úspěch
« Reply #4 on: 20. Feb 2018, 22:27 »
Recept na úspěch

Raghu samozřejmě nebyl hloupý, jen mu přišlo zbytečné plýtvat svou inteligenci na učení, když bylo ve světě tolik věcí k objevování a zkoumání.
„Jak chcete zvládnout zítřejší test, pane Dewanji?“ divil se profesor, protože Raghu moc znalostí během opakování neprokázal. Přesto se jen záhadně usmál se slovy: „Asi kopnu svou línou paměť do slabin.“
Raghu měl totiž vlastní recept na úspěch. Neobsahoval dlouhé hodiny prosezené nad knihami, to ani náhodou – bylo to velmi sofistikované řešení studijního problému. Raghu si zahrál na vynálezce.
Zcela nový typ opisovacícho brku!
Bohužel se nakonec ukázalo, že nefungoval. Sice opisoval, ale něco úplně jiného.
Zadání.

Fandom: Felix Felicis!

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Národ (dementů) ufňukánků
« Reply #5 on: 28. Feb 2018, 18:34 »
Národ dementů ufňukánků (nedělní žolík)

„To je venku ale hrozná zima!“
„Já mám úplně zmrzlý ruce.“
„Jé, vy tu máte teplíčko!“
„Už aby se oteplilo, co?“
Tohle a spoustu dalších vět, jejichž pointa byla vždycky stejná, musela Karamelka denně poslouchat v práci. Pochopitelně, že nejhovornější byli důchodci. S každým takovým chytrákem, který si zřejmě myslel, že je meteorolog, stoupal Karamelčin tlak a klesala trpělivost.
Pokaždé potají protáčela očima a myslela si něco o dementech - byl únor, to mělo být jako dvacet stupňů, nebo co?
Ti kriplové by si měli osvěžit paměť, vždyť ještě nedávno byly zimy, kdy mrzlo až praštělo a sněhu bylo po pás.

Fandom: kurevská realita

 

Další pískoviště: