Author Topic: Téma číslo 2111 (6. 2. 2018) - Co z toho mám  (Read 408 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2111 (6. 2. 2018) - Co z toho mám
« on: 05. Feb 2018, 16:56 »
Když lidem říkám, že píšu drabbly, často se mě ptají, Co z toho mám.
Ale copak jim to můžu říct?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Rozum to není schopen pochopit
« Reply #1 on: 06. Feb 2018, 09:07 »
Rozum to není schopen pochopit

Mezi Morčátkem a (dejme tomu) Činčilou, jeho jedinou spolubydlící, nemohl být větší rozdíl. Co si budeme povídat, Morče je líné, rádo si čte a rádo leží u počítače a seriálů a her všeho druhu.
„Jak tě to pořád může bavit?“ diví se Činčila tak pětkrát denně, když přijde z plavání a jde do posilovny.
Když pak Činčila zjistila, že Morče ještě každý den dobrovolně píše nejmenovaný útvar o sto slovech („a to jako fakt každej den, jako pořád?“), bylo toho moc. „Co z toho máš, prosim tě?“
Zvrácené potěšení nad týraním postav mimo kánon? Hm?
„No… Já ani nevim, hele.“

Fandom: realita

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Strasti správce
« Reply #2 on: 06. Feb 2018, 14:38 »
Strasti správce (20 BBY)

[„Že já se na to tady nevyseru, fakt!“] mudroval velmistr, zahodil další varovnou zprávu od školnice rovnou do skartovačky a málem překlopil stůl.
[„Tak já vrazim kdoví kolik milionů ročně do provozu školky, aby se tu děcka měly dobře a něco z nich v budoucnu bylo, a živoucí Síla mi to vrací podobnejma bejkárnama, kurva. Co z toho mám, no? Co? Vždyť já už v tom životě nemám dočista žádný potěšení...“]
[„Tati?“] ozvalo se v tu chvíli ode dveří, [„dorazily vzorky nových pálenek z Chrchlu, mám ti pomoct s vykládkou?“]
Tak tohle z toho měl, hmmm...
[„To je dobrý, díky.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Velký výběr
« Reply #3 on: 06. Feb 2018, 14:49 »
Velký výběr

Návštěva levného vykřičeného domu v zapadlém vesmírném přístavu na Brentaalu se neobešla bez následků a zvědavý pašerák právě seděl u doktora nad dokončenými testy a poslouchal přednášku o pohlavních chorobách.
„To víte, v takovém přístavu jako je ten náš toho bují,“ začal lékař a prohlížel si výsledky proti světlu, „kalnorské kvasinky, ty ostatně nevyhubí ani výbuch atomové bomby, máme tu žlutou, modrou i fialovou kapavku, občas někdo přijde s AIDS, MERV nebo TRD, v tom všem jsou togorianské filcky vlastně docela oddechová záležitost...“
Pašerák už to nevydržel.
„Nechoďte kolem horké kaše, doktore, co z toho mám?“
„No, vlastně úplně všechno.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Uhádni úplatek
« Reply #4 on: 06. Feb 2018, 15:28 »
Uhádni úplatek (1985)

Že byl Fróði tak trochu děvečka pro všechno a za vhodnou úplatu byl schopný dělat skoro cokoliv, to nebylo žádné tajemství. Přesto musel občas dělat trochu drahoty, aby se na to nezapomínalo a nebyl jenom za trotla na špinavou práci, že…
„Hmmm,“ zamyslel se jenom trochu hraně jednou, když ho Caroline (nebo snad její sestra?) poprosila, jestli by za ní nevydrhl kotlíky po hodině lektvarů, „asi bych to stihl, nespěchám, ale… co z toho?“
Něco mu pošeptala, on se spiklenecky zazubil a beze slova si šel pro rýžák.
Bývala by mu stačila pusa, ale to, co navrhovala, bylo výrazně lepší...

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: