Author Topic: Bonus číslo 263 (16. 1. 2018) - Půlnoční jezdec  (Read 448 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Půlnoční jezdec jede tmou a my si na něj napíšeme bonusový drabble, respektive bonusový textík, protože počet slov bude tentokrát mírně variabilní: pokud ho budete odesílat přesně ve 23:59, může mít skutečně sto slov, ale pokud dřív, tak za každou minutu jedno slovo odečtete.
Jde ho zároveň odesílat nejdřív ve 23:00, v kterémžto případě bude přesně 41 slov dlouhý.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Stroj
« Reply #1 on: 16. Jan 2018, 23:00 »
Stroj

Byla půlnoc a nad hradem svítily hvězdy. Na nádvoří zaburácela motorka, potom Gabriel zhasl motor a potichu se plížil pryč.
"To je mi stroj, pane kolego!'
Brumbál, kde se tu vzal? "Promiňte, pane..."
Ředitel mávl rukou. "Ale, profesore Martine. Svezete mě?"

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Půlka překvapení
« Reply #2 on: 16. Jan 2018, 23:24 »
Půlka překvapení

„Tak kde máte to strašidlo?“ vyzvídal policista, jakmile se přiřítil na ústřednu.
„Co?“
„Toho půlnočního jezdce, slyšel jsem dispečink. Tak ukažte, vždycky jsem chtěl vidět vopravdickýho ducha!“
„Ty vole, nech se vyšetřit, o půlnočním jezdci nikdo nemluvil,“ vysvětloval mu kolega trpělivě a klepal si na čelo.
„Já to slyš...“
„Říkali jsme, že máme půl nočního jezdce. Nějakej debil neměl rozsvícíno a rozšmelcoval se o strom...“

Fandom: Equilibrium
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Rajtující rocker
« Reply #3 on: 16. Jan 2018, 23:36 »
Rajtující rocker

„Podívej, cukrouši,“ ucedila Šáhlá Sharon k pozdnímu zákazníkovi svého motorestu a koukala při tom na hodiny, „máš deset minut, pak přijede půlnoční jezdec.“
„Kdo?“
„Takovej hrozně drsnej rocker v kožený bundě s granátometem. Vždycky přesně o půlnoci rozrazí dveře, trošku si zajezdíme a on nad ránem zase zmizí.“
„Fíha,“ hvízdl človíček, „a co má za motorku?“
„Žádnou, chodí sem pěšky.“
To ho očividně zmátlo.
„Ale vždyť...“
„Ty jsi tak roztomile natvrdlej, že ti snad dám zákaznickou slevu.“

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přezdívka pro pitomce
« Reply #4 on: 16. Jan 2018, 23:59 »
Přezdívka pro pitomce

„Ha, vetřelec!“ hlásil jeden noční strážný na zdech Zorbova paláce, ale druhý ho naštěstí včas zarazil.
„Neblbni, to je půlnoční jezdec,“ houkl a pro jistotu mu bouchl do zbraně, aby na příchozího přesta mířit.
„Kdo?“
„Zorbův účetní. Takovej podivín, co má ve městě strašně moc práce a až pak jezdí sem. A protože dojížděl spojem městský dopravy, kterej vyjížděl v jedenáct z konečný a tady byl přesně o půlnoci, dali mu ostatní tuhle máklou přezdívku.“
„Ale vždyť ten spoj už před rokem o hodinu posunuli?“
„Jo. Ale jemu se ta přezdívka tak líbí, že radši tu hodinu čeká za rohem.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: