Author Topic: Téma číslo 97 (5. 8. 2012) - Chlapeček z periférie  (Read 1478 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Pokračujeme v gaunerských tématech a tak tu máme Chlapečeka z periférie

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Narozen ve špatnou dobu
« Reply #1 on: 05. Aug 2012, 13:09 »
Narozen ve špatnou dobu

Bylo to vlastně strašně nefér.
Kdykoliv se vyskytla práce, která zaváněla zemědělstvím, Jarkko byl prohlášen za experta a poslán do první řady. Bylo úplně jedno, jestli se jednalo o demolici starých orbitálních zahrad, poradenství co se kombajnů, traktorů a opylovačů týče, nebo, jako zrovna včera, vyčištění opuštěných a značně uleželých chlévů. Sice to bylo vyčištění od upírů, to jest s brokovnicí v ruce, nikoliv vidlemi od uleželé mrvy, ale stejně ho to trochu uráželo.
Přitom se narodil Tullamore. Bohužel ještě v době, kdy ji nepokrývalo jedno velké město, jenom hodně měst a hodně předměstí, kde žilo plno jemu podobných vidláků.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pozornost, prosím
« Reply #2 on: 05. Aug 2012, 20:59 »
Pozornost, prosím (130 ABY)

[„Mám návrh, jak s blokádou zatočit,“] přerušil vyostřující se zasedání u Poradní skály nesmělý hlas. Wookiové ztichli, až na jednoho.
[„Náčelník takové díry, jako je Karrambacullek, nemá co kecat do takhle závažného rozhodnutí,“] odfrkl si náčelník většího, bohatšího a nepochybně také nudnějšího města, což se Simbaccovi dvakrát nelíbilo.
To se dalo poznat podle toho, že se zvedl, natáhl ke zdánlivému sokovi ruku a tento se po komickém kotoulu vzad vydal do výšin nohou napřed, načež zůstal viset ve vzduchu nad ostatními. Simbacca byl možná náčelník zapadlé díry a Jessica byla už dávno mrtvá, ale žádat o pozornost ho naučila dobře.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Věštění z kukuřice
« Reply #3 on: 05. Aug 2012, 22:34 »
Věštění z kukuřice

„Nech mě hádat… seš z Dantooine,“ pronesla prorocky Jessica a malému chlapci se rozšířily oči a naprázdno polkl.
„J-jak jste to věděla?“ mohlo mu být tak osm a tohle na něj zapůsobilo. Na Simbu ostatně taky a napjatě čekal, co z ní vypadne.
„Pf, jsem přeci čarodějnice,“ hodila hrdě bradou na bok s rukama v bok. Dřív se jí to moc nezamlouvalo, ale nakonec se jí situovat do čarodějnice zalíbilo.
„Můj taťka vlastní velkou továrnu.“
„Na bourbon, já vím.“
„Wooow.“
[„Upřímně, jaks to poznala?“]
„Jednoduše, když někomu leze sláma z bot, tak může pocházet jen z předměstí civilizace. Takže Dantooine.“


Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: