Author Topic: Téma číslo 94 (2. 8. 2012) - Praděda  (Read 1677 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 94 (2. 8. 2012) - Praděda
« on: 01. Aug 2012, 12:47 »
Pojďme si vzpomenout na naše předky a napišme si něco na Praděda

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Archivní album
« Reply #1 on: 01. Aug 2012, 13:21 »
Archivní album (148 ABY)

[„A kdo je tohle?“] vyzvídalo chlupaté pískle a mávalo tátovi před obličejem zašlou fotkou.
[„To je můj děda,“] odpověděl Simbacca a fotku jí radši sebral, aby ji neroztrhala. [„Byl náčelníkem tři století.“]
[„A tohle?“] Že on ten košík vůbec otvíral, teď tam najdou nějakou kompromitující fotku jeho, jak žere svíčky z dortu.
[„To je taky děda, ale z tátovy strany. Toho jsem nikdy nepoznal, fotka přišla až když umřel.“]
[„To byl taky náčelník?“] dychtilo dítě po další historii zjevně slavného rodu.
[„No,“] začal Simbacca opatrně, ale přerušil ho náhle se zjevivší duch jeho otce.
[„Ne, byl to pekař. Ale prvotřídní.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nedráždit, krvácí
« Reply #2 on: 01. Aug 2012, 23:25 »
Nedráždit, krvácí (4011)

„Na to, že je to šéfův praděda, nám dobře nakopal prdel, ne?“ chechtal se vzkříšený Magnar a chlapácky praštil Arneho v podobném stavu.
„Kolikrát ti mám vysvětlovat, že u upírů to je obráceně?“ vztekal se inženýr, „praděda je starší, tedy silnější.“
„Rodinka k pohledání,“ povzdechl si Magnar a nejspíš to stále nechápal.
„Není to jeho praděda, hovada,“ okřikla je Thrúðr, která už to nemohla poslouchat. „Od toho pošuka ho dělí tři generace,“ jako by to u Malkavianů něco znamenalo, „tak přestaňte mlít sračky, buzny, a pojďte vymyslet, jak tomu kriplovi narvat do prdele osiku!“
I valkýry prostě mají své dny.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Parádní profese
« Reply #3 on: 02. Aug 2012, 21:00 »
Parádní profese (2184)

„Prezraď mi niečo o svojej rodine,“ Saphy se ládovala čokoládou a zapíjela ji kvalitním vínem.
„Není toho moc, co by se dalo říct. Krogani rodinná pouta po genofágu nabrala jiný směr. Nejlepší vztah jsem měl se svou matkou, ale podle běžných měřítek by se ten vztah jako moc vřelý posuzovat nedal.“
„To je mi ľúto… a čo otec, dedo, pradedov?“  asarijka dál vyzvídala a snažila se v něm najít nějakou hezkou vzpomínku.
„Moc si na ně nevzpomínám, ale pamatuji si na vyprávění o mém pradědečkovi. Byl to řezník.“
„Takže záľubu k jedlu máš po ňom.“
„Porcoval mrtvoly během nukleární zimy.“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: