Author Topic: Téma číslo 93 (1. 8. 2012) - Bílá liga  (Read 2313 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 93 (1. 8. 2012) - Bílá liga
« on: 31. Jul 2012, 13:21 »
Pomyslný štafetový kolík je přebrán a tak tedy vyhlašuji první srpnové téma, které nebude ničím menším než Bílá liga

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ironie barev
« Reply #1 on: 31. Jul 2012, 15:49 »
Ironie barev

„Přišel jsem ti nakopat tvou temnou prdel,“ oznámil plešoun agresivně a namířil na mě špičku svého meče. Očima jsem přejel své dva mrtvé strážce, urovnal si kancléřskou róbu a zahleděl se mu zpříma do očí.
[„Ty a čí armáda?“] To pohrdání by se dalo destilovat.
„Jediové možná padli, ale světlá strana přetrvá,“ odpověděl klidně a zaútočil.
Souboj s mistrem Windu byl asi nejnáročnější část mého nástupu na říšský trůn, rána stíhala ránu a došlo i na blesky, ale nakonec jsem zvítězil a černocha zabil.
Jeho hlavu jsem napíchl na kůl před Senát a zbytek těla uložil do skladu mrtvejch negrů.

Fandom: Star Wars: Nightfall
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pozvolný pokrok
« Reply #2 on: 31. Jul 2012, 17:44 »
Pozvolný pokrok (22 BBY)

Simbacca se vytáhl tajným vchodem, zavřel ho za sebou a ocitl se ve sklepě Zeleného lampionu. Venku bylo deštivé poledne, ale tady i v baru, kam pozvolna prošel, to bylo poznat jen podle nezvykle nízkého počtu hostů.
„Tak copak to bude, princi?“ zaskřehotal Ringo, když chlupáče uzřel, „váš otec pije první ligu, takže vy hádám tak třetí. Pivo?“ Wookiee zavrtěl hlavou, prošel barem, podlezl pult a ocitl se na správné, zákaznické straně.
„Že by vinná liga, červená, zelená?“ Zase vedle. „Nebo moštová?“ zkusil to nakonec.
[„Mlíko,“] zaskočil ho zrezlý blonďák a vydrápal se na stoličku.
„S rumem, doufám?“
[„Tak jo.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Procházka po Omeze
« Reply #3 on: 01. Aug 2012, 12:42 »
Procházka po Omeze (2183)

„Víš ty vůbec, kdo jsme!“ řval freneticky vorcha s albínky bílou kůží a růžovýma očima.
„Banda kreténů, kteří neví, s kým si zahrávaj,“ řekla nevzrušeně Filia, nic nedělajíc si z toho, že jí před nosem šermují Tempestem.
„Grrr, my jsme ti, kteří očistí tvář galaxie a nastolí v ní spravedlivou vlád-.“
„Mohl bys to zkrátit? Ujede nám parník,“ Grok neměl na takovou špínu vůbec náladu. Byli opravdu nechutní. Museli být vychováni v nějakém neuvěřitelně sterilním prostředí.
„Arrgg! My jsme Bílá liga a vy zemřete!“

Než stačil zmáčknout spoušť, zjistil, i s kolegy, že uvnitř nejsou tak bílí jako na povrchu.


Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: