Author Topic: Téma číslo 2013 (31. 10. 2017) - A chci, abyste věděli, jak jsem zkušená!  (Read 528 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
A chci, abyste věděli, jak jsem zkušená!
(a taky teda doufám, že mi nezrušej let kvůli těm tornádům, nicméně přinejhorším tu s sebou nový balíček témat mám)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Prostě překvalifikovaná
« Reply #1 on: 31. Oct 2017, 12:39 »
Prostě překvalifikovaná (20 BBY)

Champbacca seděl v hospodě, popíjel pivo a poslouchal uchazečku o post externí lektorky. Nevěděla sice, kam přesně ji chce na pár přednášek zlákat, ale očividně ji to zaujalo, protože mu svůj životopis vyložila s takovým zápalem, že se mu tuplák div neodpařil.
„...a nějakou dobu jsem pracovala i pro řád Jediů, jehož jste, předpokládám, vyslancem?“ zkusila to, nicméně on nehnul ani brvou, „a kromě výcviku u Zeison Sha tedy mám i značné zkušenosti s vašimi technikami, takže nebudu za úplného exota.“
[„Aha,“] povzdechl si velmistr, neboť pochopil, že téhle osobě paměť jen tak nevymaže, [„tak my se vám ještě ozveme.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nikoliv nezkušená
« Reply #2 on: 31. Oct 2017, 13:20 »
Nikoliv nezkušená (17 BBY)

Když se Jessica se Simbaccou probrali, leželi v temné kleci a škleb pirátů jim dával tušit, že ta poslední mise se tak docela nevyvedla.
„Dobré ráno, princezničko,“ pozdravil ji největší hnusák, zatímco jeho kolegové si hráli s řetězy.
„Je to džedájka, šéfe,“ chechtal se jeden, „navíc hezká, tu prodáme jako nezkušenou za menší jmění.“
„Po tom dildu od Joyce ani ne,“ ucedila pěkná rytířka rozmrzele, „ale zkušenosti někdy nejsou na škodu.“
„Jak to myslíš?“
„Umím totiž děsně dobře vařit. Máte hlad?“
Simbacca nadšeně přikyvoval a zcela autenticky si poslintal obojek, takže dostala šanci a pirátům zbývalo posledních pár minut života.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Zkušená válečnice
« Reply #3 on: 31. Oct 2017, 16:41 »
Zkušená válečnice

Ghrala byla ork. Nenarodila se sice v Orsiniu, ale na svůj původ byla náležitě hrdá, stejně jako na svou válečnickou krev, a byla rozhodnutá vydobýt si na světě co nejvíc cti, jak jen bojovník může. Už v Aréně v Cyrodiilu kolem ní nepřátelé chodili po špičkách, ale pro ni to nebyla žádná výzva. Ani cech bojovníků. Mířila výš, za vznešenějšími cíli.
Putovala proto na sever, aby se přidala k Družiníkům. „V Aréně…“ začala se svým pečlivě připraveným životopisem formou proslovu, místo toho jí ale do ruky vrazili rezavý meč. „Berem tě, teď drhni.“
Zkušenosti je v Jorrvaskru asi úplně nezajímaly.

Fandom: Skyrim

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zkušenosti nerozhodují
« Reply #4 on: 31. Oct 2017, 18:39 »
Zkušenosti nerozhodují

Bananě bylo sice teprve šestnáct, ale prošla si základním stupněm imperiálního vzdělávacího systému a dostala se do korporátu, takže měla zažito, že musí za každou cenu vždycky ukázat, co všechno umí. A při setkání s manažerkou lidských zdrojů na palubě Jolly Jedie tedy nelenila.
„Jsem možná mladá, ale už jsem i šéfovala menší skupince techniků a jednou mě nechali i vyměňovat celou modulární komoru přepadového filtru. Taky umím s některými zastaralými operačními systémy a postavila jsem pár droidů, které jsem pak odpálila výbušninou, co jsem taky vyrobila sama...“
Reakce ji poněkud zaskočila.
„Hele, zachránilas kapitána, dvakrát, to nám úplně stačí...“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Správné předpoklady
« Reply #5 on: 31. Oct 2017, 22:40 »
Správné předpoklady

Maeve se na pohovor pečlivě připravovala, však šlo o budoucnost.
„Věc se má tak, že jsem si nikdy nemyslela, že bych tohle chtěla dělat a doopravdy se tím živit. Myslím však, že jsem se tady našla. Možná to není nejlehčí nebo nejčistší povolání, ale domnívám se, že mám dostatek zkušeností, které mě k získání práce opravňují. Hned se dostanu k tomu proč… profesor Redmond si totiž na čisté kotlíky a uklizenou třídu potrpěl, takže všichni jsme byli velice natrénovaní a známe ty nejlepší čistící prostředky.“

Až po téhle noční můře si zrzka uvědomila, že by se vážně mohla konečně vzpamatovat.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: