Author Topic: Téma číslo 1989 (7. 10. 2017) - Váš rod je prokletej  (Read 486 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Váš rod je prokletej a mě včera složila tříibalginová migréna, tak se to dozvídáte trochu se zpožděním, sorry.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jo, je
« Reply #1 on: 07. Oct 2017, 17:04 »
Jo, je

Potkat Edvina, Dariu a Darju naráz na jednom místě, to se sice podařilo málokomu, ale těch několik šťastlivců z toho bylo o to… no, nadšenějších ne, spíš víc v hajzlu. Například lady Thrúðr z toho byla na prášky už během prvních pár minut, a to byla vlastně z rodiny.
„Teda já jsem tušila, že jako Malkaviani budete prokletější než zbytek upírů, ale ta vaše kletba je snad až moc krutá,“ konstatovala, nevycházejíc z úžasu.
Daria se nenechala rozhodit.
„Hm. A teď mi řekni něco, o čem jsem si už nemohla přečíst asi tak sto padesát drabblů všude možně po síti?“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Dědičná dispozice
« Reply #2 on: 07. Oct 2017, 22:05 »
Dědičná dispozice

V tom vesmíru, kde byl Simbacca jenom obyčejným náčelníkem horské vesničky na Kashyyyku a nikdy se nijak výrazněji nezapojoval do Povstání, se děla spousta jiných zajímavých věcí. Rozhodně se nedá říct, že by si tím nějak pomohl, naopak byly jeho nervy zkoušeny událostmi jiného charakteru.
A občas za to dokonce nemohla ta temná z jeho dcer.
[„Tati?“] oslovila ho nesměle ta hodná, když se jednou vrátila na prázdniny z Coruscantu, a on tušil průser, takže se radši ani neptal, [„víš, jak jsi říkal, že ses vašim narodil, i když se viděli jenom jednou?“]
[„No, jo?“]
[„Tak je to asi rodový...“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Geny nezapřeš
« Reply #3 on: 07. Oct 2017, 22:13 »
Geny nezapřeš

„Víš, že je váš rod prokletej?“
Romeo po Agrippině střelil pohledem a tázavě povytáhl obočí, ať to vysvětlí. Ruska si dala načas, pečlivě si upravila pramen vlasů, švihla řasami, zamyšleně vyboulila jednu, pak i druhou tvář, pak až se na něj podíval a začala mluvit. Typické. Ale vycvičený Romeo dokázal všechny ty pohyby vnímat, že ano.
„Když nad tím zauvažuješ, jste všichni strašně stejní. Strašně ambiciózní, ale pořád ve stínu někoho jinýho, chápeš, nikam to nedotáhnete. A jste hrozní zvrhlíci! Myslím, no, jen se podívej na svou sestřenici. A další, prostě, Howellsové…
I kdybyste nebyli prokletý, tak divný jste určitě.“

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Rázovitá rodinka
« Reply #4 on: 07. Oct 2017, 22:23 »
Rázovitá rodinka

Banana sice většinu svých příbuzných nikdy neviděla, ale věděla toho o nich z doslechu dost na to, aby se mohla sem tam zapojit do nějaké té diskuse s posádkou. Tedy ne že by to bylo nějak zábavné povídání, ale když už se holt někdo zeptal…
„...já viděla jenom tetu Joyu, ale to jsem byla ještě hrozně malá. Prarodiče z matčiny strany jsou na podpoře, máma splácí hypotéku, teta Nolla je v otroctví na Zygerrii, teta Yaeta je v okovech taky, jenom někde jinde...“
„Tyjo, vy jste museli někoho strašně nasrat,“ odtušil Max.
„Ani ne, spíš se narodili na špatný planetě.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Přátelské povzbuzení
« Reply #5 on: 07. Oct 2017, 23:51 »
Přátelské povzbuzení

Bennett a Eleanor Craneovi neměli moc příležitostí jít někam s přáteli posedět, ale když se jim děti rozlétly po světě, už to bylo o něco lepší.
„Teda řeknu vám, že bych nechtěl bejt ve vaší kůži,“ povídal jeden kamarád, když na skleničku konečně zašli.
„Jen si vemte, máte tolik dětí a už ani ne nejmladších, ale vnouče zatím žádné? No to mi neříkejte, že za tím něco nebude. Na vás si určitě někdo vylil zlost a nějak vás proklel.“
Když ho obeznámili s tím, že vnouče mají, kamarád nad tím mávl rukou. „Jo, od Tremletta, to je prašť jako uhoď.“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: