Author Topic: Téma číslo 1952 (31. 8. 2017) - Temná dynastie  (Read 623 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Je konec srpna, já se s vámi loučím a společně se mnou se loučí i temná dynastie, která mi straší v hlavě.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zubatý zástup
« Reply #1 on: 31. Aug 2017, 21:27 »
Zubatý zástup

Tahle dynastie začala Malkavem a mnoho lidí víc podrobností nepotřebovala.
Telemachus se možná narodil jako obyčejný, mentálně narušený obchodník s hašišem, ale záhy vládl celému ostrovu ve Středozemním moři. Atalanta II. se stala baronkou Petohradu. Grigorij… byl prostě Rasputin, co víc říct, a ani po dvou tisících letech v torporu se nevzdal myšlenky na ovládnutí známého vesmíru.
Docela daleko to dotáhla i Daria, nicméně v její době už šlo spíš o temný styl než nějakou vládu.
Edvin to svým zarputilým bojováním za neutralitu trochu pokazil, ale jeho zásluhou rod posílila dcera samotného Tóra, tak mu to ostatní docela rádi odpustili.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Rázovitá rodinka
« Reply #2 on: 31. Aug 2017, 22:07 »
Rázovitá rodinka

Ta situace byla pro každého náhodného kolemjdoucího vlastně docela vtipná.
„Ztratila ses, holčičko?“ oslovil hradní strážný v Gludiu dívčinu, kterou měl při prvním pohledu za trpaslici, a se zájmem si prohlížel ten meč, co měla přehozený přes záda. Parádní hračka, to on měl jenom cihly…
„Kdepak, pane stlážník, já jsem se tu nalodila.“
„Co povídáš?“
„Jsem dcela poladce temného pána pchece.“
„No jasně,“ odtušil muž a došel k závěru, že ta zbraň je nejspíš pravá. „A kdes vzala ten meč?“
„Jsme bohatá temná lodina, no.“
„Vždyť jsi bílá! Přestaň plácat nesmysly a mazej!“
Nejvtipnější na tom ovšem bylo, že nekecala.

Fandom: Lineage 2
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Hradní páni
« Reply #3 on: 31. Aug 2017, 23:02 »
Hradní páni

Každý, kdo se ujme údělu (nejen) hradního průvodce brzy zjistí, že mu text, vznešeně nazývaný „průvodcovský sylabus“ po týdnech opakování leze krkem. Místo pozdravu už brebentíte, komu všemu hrad patřil a v jakých etapách postavili kterou část parkánu, která už stejně nestojí… A tak podobně. Stejně se ale o hrad zajímáte čím dál víc, abyste měli ten výklad ještě delší.
Zvlášť, když měl zajímavé majitele, je o čem mluvit! Hynek se vzbouřil, a když zemřel, jeho žena vyskočila z okna a straší jako bílá paní. Smil nechal utopit faráře. Jan zazdít svou milenku.
Inu, ti Lichtenburkové byli docela temná dynastie.

Fandom: z deníčku průvodce

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
První padlá
« Reply #4 on: 31. Aug 2017, 23:16 »
První padlá (32 ABY)

[„Co jsem komu udělal?“] povzdechl si Simbacca na prázdném baru, otočil do sebe kakao s troškou rumu a snažil se nenechat zlobu cloumat svým majestátem.
[„To zas bude na Kashyyyku keců. ‚No jo, sotva se zbavil stigmatu ďáblova dítěte, tak mu céra padne k temný straně a přidá se k Prvnímu řádu!‘, krucinál, fakt. Copak jí nedochází, že tím škodí celému našemu rodu?“]
[„Já to nevidím tak černě,“] poplácal ho po rameni jeho otec, který šel zrovna kolem pro další pivo, a navzdory povedené slovní hříčce ani nezahrál na imaginární bubny, [„pořád na tom budeme líp než dynastie de Bray.“]

Fandom: Star Wars (#novej_kánon)
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: