Author Topic: Téma číslo 80 (19. 7. 2012) - Bílá díra  (Read 1289 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 80 (19. 7. 2012) - Bílá díra
« on: 18. Jul 2012, 19:33 »
Dneska trochu opožděně, ale když je v tom zapletená Bílá díra, tak se to nějak vykompenzuje.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Konec flákání
« Reply #1 on: 18. Jul 2012, 23:08 »
Konec flákání (17 BBY)
 
Pobyt u Banthapytlů byl sice v podstatě parádní dovolená, ale když končil jeho třetí rok a konečně jsem dokončil opravy své stíhačky, odlétal jsem odtamtud vlastně docela rád.
Tři roky na planetě, kde nefunguje Síla a kde nikdo netuší o existenci mimozemského života, na mě zanechaly své stopy, ale něco mi říkalo, že má tříletá absence venku také nebude bez následků. Ukázalo se nicméně, že jsem se dost mýlil.
To, kolem čeho ta absurdní planeta obíhala, totiž nebylo slunce, nýbrž bílá díra, vzácná vesmírná anomálie, která chrlí čas a díky které jsem byl pro okolní vesmír pryč sotva pět minut.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Luxusní ležení
« Reply #2 on: 19. Jul 2012, 01:05 »
Luxusní ležení (16 BBY)

Simbacca nikdy nepatřil mezi bytosti, které si potrpí na komfort.
Když měl střechu nad hlavou, byl spokojený, teplo a sucho k tomu byl spíš vítaný bonus. Pokud měl něco k jídlu, byť by to byl třeba zlehka okořeněný mech nebo špenát ze školní jídelny, byl šťastný i uprostřed nepřátelského území nebo na pusté poušti. Televizi nesledoval a to, že si mohl občas vyčesat větve z chlupů, byl maximální luxus, na kterém navíc nijak nelpěl.
Ale to, že teď přečkával sněžnou bouři ve vlastnoručně vyhrabané díře ve sněhu a snažil se nemyslet na svůj strašný hlad, to ho začínalo trošku prudit.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Dětská fantazie
« Reply #3 on: 19. Jul 2012, 20:50 »
Dětská fantazie

„Mám jít první já nebo ty?“ Jess už se dokázala usmívat docela symetricky, i když jizvy zůstaly. Simba pokrčil rameny a podíval se pod nohy. Zem pod nohama se svažovala a ústila v prapodivný otvor, mířící kdo ví kam. Všechno kolem bylo šlehačkově bílé. Jediné vodítko, kterého se mu dostávalo, byla podmanivá, sladká, vůně.
„Tak tedy já,“ zatřepala hlavou a s výsknutím se vrhla po břiše dolů. „Weee!“ Pištěla, než zmizela v díře. Simba neváhal ani vteřinu a napodobil ji. Je to sice jelito, ale neudělala by to bez důvodu. Blížil se k okraji…

Cukrový zábavní park je fakt super!

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: