Author Topic: Téma číslo 79 (18. 7. 2012) - Pozpátku  (Read 1565 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 79 (18. 7. 2012) - Pozpátku
« on: 17. Jul 2012, 13:29 »
Kupředu pravá, Pozpátku ni krok.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Rychle roztrhaný revers
« Reply #1 on: 17. Jul 2012, 22:27 »
Rychle roztrhaný revers (20 BBY)

Simbacca byl konečně propuštěn z ošetřovny, respektive utekl, a hodlal ten týden zabitý léčbou chřipky dohnat co nejdřív.
„Co budem hrát teď?“ slyšel venku Vojtu, kterak přemlouvá další zlosyny. Byli k němu zády a šli pryč, tak přidal a snažil se je dohonit.
„Na droideky už mě to neba, co na piráty?“ zhodnotil Peelo a Simbaccovi se počali vzdalovat. Krom stále aktuální slabosti mu taky ještě pořádně nesloužily hlasivky, takže na ně nemohl ani zavolat.
„Mám lepší nápad,“ navrhla Fosh, od které to čekal nejméně, „budem hrát na lovce medvědů.“
Zarazil se, zapřemýšlel a radši rychle vycouval zpátky na ošetřovnu.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Legenda o zpátečce
« Reply #2 on: 17. Jul 2012, 23:17 »
Legenda o zpátečce (4019)

Když Chcípáci slavili, nebylo o vyprávění nouze.
„Ale vůbec,“ odpovídal Alko na dotaz z plebsu, jestli umí ALICE řídit jenom její majitel. Samozřejmě neuměl, ale vysvětlujte to někomu, kdo si myslí opak a má v alkoholu nebezpečně málo krve. „Jednou jsme se letěli podívat na oslavy šestého milénia, když kolem profrčely Norové války, konec Země, Svatá říše římská a zabrzdili jsme až ve třetihorách.
Jsem mu říkal, že nevyhodil zpátečku, ale nepustil mě k tomu.“
Edvin se samozřejmě snažil poukázat na fakt, že čas nefunguje lineárně a že ALICE zpátečku nemá, ale za hvězdu byl, alespoň ten večer, spíš inženýr.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Šprýmař
« Reply #3 on: 18. Jul 2012, 18:30 »
Šprýmař

„…podívejme se tedy na tento poučný film o slušném chování,“ školnice si vydupala asi tří hodinové promítání o tom, jak by se měl správný student chovat a vůbec. Kvůli laxnímu přístupu většiny profesorů se tohoto veledůležitého úkolu chopila sama. Přivolala si do packy miniaturní ovladač holoprojektoru a s neznatelným úsměvkem stiskla příslušné tlačítko.
Na stěně se začal míhat sled všemožných pohybů a komických pazvuků. Studenti se neodvážili vybuchnout v neovladatelný smích, tak to v sobě aspoň dusili a pár slabších jedinců se začalo schovávat pod lavice.
Školnice chvíli nechápavě hleděla na promítací plátno. Pak jí došlo, že běží pozpátku.
„Vooj-tae!!!“

Fandom: Star Wars

Woallc Con-Denyzz

  • Rytíř politická mrtvola
  • Le...
  • *
  • Posts: 425
    • View Profile
Honička
« Reply #4 on: 19. Jul 2012, 22:55 »
Opraveno, 93 slov a odevzdáno pozdě

Honička

„Doprdele, votoč to!“ zařval vyšší z dvojce.
„Nekecej a střílej!“ zařval ten menší za volantem.
„Myslíš, že mi jízda pozpátku zlepšuje mušku, vole?“ nervózně zařval větší, když se vyklonil z okna spolujezdce. Vypálil několik střel na jejich pronásledovatele.
Muž v černém kabátě, sedíc na staré ale silné motorce, je pronásledoval sveřepě už několik ulic.
„Doprdele ten zkurvenej kněz je fakt vytrvalej!“ zařval malej.
„Tak ksakru už něco udělej!“ okřiknul velkej menšího.
„A co a… ghrgh..,“ jeho slova přerušila kulka v obličeji.
„Co blbne…“
KŘACH
Náraz auta do starého činžovního domu přerušil zběsilou honičku.

Fandom: Equlibrium

 

Další pískoviště: