Author Topic: Téma číslo 78 (17. 7. 2012) - Sebevědomí a mindrák  (Read 1590 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Všichni to známe, mít Sebevědomí a mindrák je vlastně tak trochu předpoklad ke hraní textovek, ne?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Počátky podivného přátelství
« Reply #1 on: 16. Jul 2012, 11:44 »
Počátky podivného přátelství (15 ABY)

Algernnon de Bray, minimálně třetí samozvaná Lady ze Sithu toho jména, disponovala všemi skvělými vlastnostmi své matky. Byla zosobněné sebevědomí a po svém otci, který byl zároveň její strýc, zase zdědila značnou fyzickou sílu.
Když se tedy potkala se Simbaccou, synem toho zablešeného idiota, co jí zabil babičku a málem i mámu, rozhodla se vyhrát souboj na mentální úrovni.
„To s těmi špeky zvládáš bojovat?“ snažila se udeřit na jeho mindráky a přetáhnout ho na temnou stranu.
[„Dík za poklonu,“] usmál se na oplátku, [„a co ty tvoje kozy, jsou pravé?“] kontroval a nakonec z nich byli málem kamarádi. Málem.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zvyk je železná košile
« Reply #2 on: 16. Jul 2012, 12:20 »
Zvyk je železná košile (2281)

Když Edvin s přežitím apokalypsy zároveň přišel o všechna nastřádaná vědomí v hlavě, tak nějak podvědomě tušil, že klid dlouho nevydrží. Nakonec uplynul skoro týden, než se mu stala nehoda.
„Stejně za to můžeš ty,“ slyšel chvíli poté, co začal přicházet k sobě.
„Není, kdyby ses netvářila jako pán vesmíru, nechal by nás jít,“ namítal hlas druhý a dhampír z rozsahu poškození svého oblečení hádal, že byl nejspíš sežvýkán žralokem zabijákem.
„Hloupost, kdybych nezasáhla, právě mu děláš sandwich, ty puťko zamindrákovaná.“
„Tak jsi nás radši zabila?“
„Držte pec, obě!“
Proč u všech bohů musel jako první vysát zrovna schizofrenní vlkodlačici?

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Je to frája
« Reply #3 on: 17. Jul 2012, 18:15 »
Je to frája

„Podívejte se, já jsem tu ten největší mástr z mečem a Silou a vůbec, polibte mi mojí černou prdel a hleďte si svého,“ Mistr Windu nic z toho neřekl, zato mluvil mnohem déle, nudněji a znamenalo to vlastně to samé. „Kdo se chcete stát úspěšným a vyšplhat v hierarchii Řádu vysoko, měl by se držet zatraceně daleko od toho zavšiveného Wookiee, který beztak nemá duši a léčí si své bolístky a mindráky z toho, že jsem lepší, tím, že dělá bordel a chlastá.“ Tohle taky neřekl, ale… jo, řekl.
„Jo a mám fialový meč. No, kdo z vás to má?“

Fandom: Star Wars

Woallc Con-Denyzz

  • Rytíř politická mrtvola
  • Le...
  • *
  • Posts: 425
    • View Profile
Kajícník
« Reply #4 on: 19. Jul 2012, 22:50 »
Opraveno, 101 slov a odevzdáno pozdě

Kajícník

Věděl jsem, jak snadné je podlehnou citům a temné straně Síly. Doufal jsem, že budu vždy dost silný, aby se mi to nikdy nestalo.
Vražda otce. Smrt matky během imperiálního útoku na Kashyyyk. Smrt mistra Denyzze. Byly na mne asi hodně. Posledním střípkem k temnotě bylo to, když jsem spatřil staženou kůži z mého bratra jako loveckou trofej.
To se temnota nedala zastavit a probudila se do své největší síly. Ta zvěrstva, která jsem tehdy spáchal, mne budou pronásledovat do konce života. To, že jsem ztratil čest a vytáhnul drápy, je neodpustitelné.
Kaji se! Za své činy se zříkám vesmírné Síly.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: