Author Topic: Téma číslo 77 (16. 7. 2012) - Já na druhou  (Read 1402 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 77 (16. 7. 2012) - Já na druhou
« on: 15. Jul 2012, 14:46 »
Já na druhou.
Need we say more?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nedostatek sebereflexe
« Reply #1 on: 15. Jul 2012, 17:28 »
Nedostatek sebereflexe

„Sem už NIKDY nepůjdu,“ Jess nakvašeně vyšlapala z restaurace a pohledem hledala oporu u svého zrzavého padawana.
[„To jo,“] odpověděl, aby se neřeklo, a přitom si hladil kručící bříško. Odešli už před třetím chodem, tak měl ještě hlad.
„Ten kuchař… jak někdo takový může vařit pro lidi a chtít za to uznání a peníze?“ Simba se zamyslel. Ona se o to snaží skoro neustále, ale během jejich krátkého soužití se stihl naučit, že znevažovat její kuchařské umění vede jen k Temné straně Síly. Na druhou stranu musel uznat, že tenhle vařil ještě hůř, než ona, a to pokládal za nemožné.

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Na počátku byl magor
« Reply #2 on: 15. Jul 2012, 19:01 »
Na počátku byl magor

ALICE poklidně letěla vesmírem a její pilot přemýšlel. Za posledních pár tisíc let toho dost zažil, ale taky přišel o všechny, na kterých mu záleželo. Zůstal sám, šílenec s bednou.
Když teď zachytil podezřelou zprávu, v níž ho kdosi prosil o setkání o 13,7 miliardy let zpátky, váhal. Na začátku vesmíru vlastně nikdy nebyl, tak proč to nezkusit. Nastavil kurz a uvažoval, co ho tam může čekat.
Byla to druhá ALICE zaparkovaná v bílé nicotě předvesmíru. Senzory ukazovaly, že je z paralelní reality, a vysílala k němu pozvání. Tak šel a podal si ruce s jejím pilotem.
A bylo světlo.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Drsná dvojka
« Reply #3 on: 15. Jul 2012, 19:05 »
Drsná dvojka (30 BBY)

Při lovu nájemné vražedkyně Lynn Ven si Champbacca s Jessicou užili spoustu legrace, ale dříve nebo později to prostě muselo skončit.
Po dvou měsících urputného pátrání ji zaskočili na Brentaalu a nabídli jí klasickou výměnu. Ona se vzdá, oni ji předají spravedlnosti. Ani dnes to klasicky nevyšlo.
„Trhněte si nohou,“ usmála se prostě a vytáhla dva celkem slušivé blastery.
[„Vlítneme na ni společně, ano?“] navrhl Wookiee během zažehávání meče a ze stínů v tu chvíli vyšla další, téměř identická Twi'lečka. To mnohé vysvětlovalo, ale nebyl čas to oslavit.
[„Změna plánu,“] zaimprovizoval bleskově chlupáč, [„ty vlítneš na tuhle, já na druhou.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: