Author Topic: Téma číslo 1829 (30. 4. 2017) - 17. enochiánský klíč  (Read 621 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Opásej svá bedra a pozorně poslouchej! Já jdu pařit, ale už zítra prý zadávání témat vezme někdo novej, mladej, a ten se nezakecá...
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Letní mise
« Reply #1 on: 29. Apr 2017, 23:03 »
Letní mise (1974)

Dylan se tvářil nesmírně vážně. „Tak jo, chlapi, máte všechno? Opasky pořádně zapnutý? Nesmíte to poztrácet, jasný? Teď poslouchejte, zopakuju vám náš plán.“ Zuřivým šepotem se pustil do vysvětlování, přitom důrazně gestikuloval a ukazoval skrz křoví, kde ležel cíl jejich mise. Celá skupinka se tvářila odhodlaně a souhlasně na všechno přikyvovali. Věděli, co na nich leží a co mají na starost a ani jeden z nich neměl v úmyslu couvnout. Dylan se nakonec zatvářil spokojeně. „Bezva, tak jdeme na to. Já vám budu krejt záda a kdyby se blížil dozor, tak zahoukám. Ale bez zásoby těch sušenek se nevracejte, jasný?“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Obměň oděv
« Reply #2 on: 30. Apr 2017, 16:09 »
Obměň oděv (42 BBY)

Cvičit Joyu Branniganovou bylo občas za trest a Champbacca si musel zvyknout na to, že je prostě trochu jiná než žáci z chrámu. Přesto ho i po letech dokázala zaskočit, například když na něj čekala na střeše jeho domu jenom v jakémsi derivátu sukně, který ještě dost odvážně vlál ve větru.
„Tak co se naučíme dneska?“
[„Nejdřív se koukej pořádně oblíknout, pak přijde učení.“]
„Ale mistře,“ uculila se tak koketně, jak jen se čtrnáctiletá Zeltronka uculit může, „snad vás nerozptyluju?“
[„Kdepak, na to jsi málo chlupatá, ale nastydnout ti vaječníky a nebudu tě moct vzít na ten výjezd do terénu...“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Brigádnice
« Reply #3 on: 30. Apr 2017, 16:24 »
Brigádnice

Bylo to krátce po ošklivé epidemii ještě ošklivější choroby, která pokosila osmdesát procent Zorbových otroků, a bylo tedy třeba dočasně najmout nějakou tu levnější sílu, aby Hutt před novou dodávkou příliš nestrádal. Nejmenovaná Twi‘lečka na to kývla, patrně že neměla absolutně žádnou praxi v oboru a potřebovala prachy, a při nástupu byla tedy poněkud vyděšená. Zejména proto, že vůbec netušila, co se od ní očekává.
Pokyny přitom byly úplně jednoduché a otrokář jí je předal společně s jakousi šňůrkou, kterou by úborem nenazval ani člověk s největší fantazií ve vesmíru.
„Tohle si přepásej kolem beder a poslouchej ho na slovo.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Chce to cvik
« Reply #4 on: 30. Apr 2017, 17:06 »
Chce to cvik

Ve Skyrimu měl každý dost pádných důvodů k ostražité paranoie, a khajiitové jako takoví nebyli výjimkou. Nebyli sice všichni tak dobří s mečem, jako vytrvalí se skumou, ale jejich obchodní karavany a tábory bývaly zpravidla dobře strážené. Minimálně jeden z klanu měl bezpečnost na starosti.
Tuto povinnost bylo občas ale třeba předat mladším.
„Hlídku? Jako celou noc? A co mám dělat?“ Mladý kočičák si zrovna nevěděl rady, když mu do ruky rada starších předala pomyslné otěže.
„Obleč se, vezmi si meč, dýku, sedni si někam, kde dobře uvidíš, a čekej. Koukej. Hlídej.“
V cechu zlodějů ale nebyli žádní sloni, takže…

Fandom: Skyrim

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Provazová porada
« Reply #5 on: 30. Apr 2017, 17:13 »
Provazová porada (20 BBY)

Simbacca stál na střeše jednoho z nesčetných coruscantských mrakodrapů, sledoval, jak na něj Jessica upíná jakýsi postrojek a vůbec nic nechápal. Přišli sem přece pro nějaký krám z muzea, ne?
[„A co že s tím mám dělat?“] zeptal se opatrně, aby nebylo jasné, že nedával pozor při poradě.
„Prostě si tohle takhle upneš,“ zopakovala mu mistrová a upla to radši sama, „a budeš pozorně poslouchat.“
[„Co poslouchat?“]
„Mě přece.“
[„A proč?“]
„Protože půjdu ukrást ten nesmysl z muzejního skladu a budu zdrhat oknem, takže jestli pro mě neskočíš, až uslyšíš sypání skla, rozmáznu se dole na mastný flek.“
[„Jo tak.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: