Author Topic: Téma číslo 1815 (16. 4. 2017) - Lucifer 102  (Read 634 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 1815 (16. 4. 2017) - Lucifer 102
« on: 16. Apr 2017, 01:02 »
Každý člověk se může prohlásit bohem, když chce.
(sori za zpoždění, jsem mimo doupě)
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Nord a Thalmor na pivu
« Reply #1 on: 16. Apr 2017, 19:52 »
Nord a Thalmor na pivu

Sešli se takhle Nord a Thalmor na pivu. Ne, vážení, to není vtip, jen poněkud pozoruhodná situace ve skyrimské krčmě. A dost možná nepili pivo, ale spíš medovinu nebo víno. A možná taky každý něco jinýho.
„Postavit boha mimo zákon, slyšíš vůbec, jak debilně to zní?“ nahnul se opilý Nord ke svému společníkovi s prstem napřaženým ve vzduchu. Thalmor přimhouřil oči na takovou škvíru, jak to jenom elf dokáže.
„Udělat z člověka boha, slyšíš, jak debilně zní tohle?“
„Ale Talos je TALOS!“
„To můžu bejt bůh i já, ne? Jsem bůh! Ha!“
Jak se dalo čekat, nakonec se stejně porvali.

Fandom: Skyrim

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Ulitá učednice
« Reply #2 on: 16. Apr 2017, 22:21 »
Ulitá učednice (2 ABY)

Banana měla ještě pár minut volna, a protože byla místy trochu hyperaktivní, rozhodla se je využít k menší rozcvičce. Sedla si do tureckého sedu před strom ve své kajutě, zavřela oči a soustředila se. Netrvalo to dlouho a vířily kolem ní židle, datapady a další příslušenství, které na závěr nadšeně naházela do rohu.
„Kam se na mě hrabe Císař, ha!“ pogratulovala si téměř ďábelsky, „jsem prostě přeborník.“
Vůbec si nevšimla, že v otevřených dveřích už chvíli stojí její veskrze nepobavený mistr.
[„Pro mě za mě se nazývej třeba bohem, ale choď včas, před pěti minutama jsi měla bejt v hangáru.“]

Fandom: Star Wars (#novej_kánon)
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Prosté právo
« Reply #3 on: 16. Apr 2017, 22:54 »
Prosté právo

Jen máloco bylo ve čtvrtém tisíciletí snazší než stát se bohem. Komukoliv, kdo o něco takového stál, stačilo vlastně jenom zajít na příslušný registrační úřad s vyplněným formulářem a drobným administrativním poplatkem, vystát frontu na přepážce a záhy dostal razítko i záznam v databázi. Snad jediná větší komplikace mohla nastat v případě, že byla zrovna úřednice výjimečně protivná a ten či onen zájemce o božský status si to nenechal líbit.
Byl to ale víceméně jenom způsob, jak do státních kas nasypat nějaké ty peníze navíc, protože schopnosti takový bůh získal stejně až tehdy, když v něj začalo věřit dost lidí.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Každý má slabiny
« Reply #4 on: 16. Apr 2017, 23:36 »
Každý má slabiny

Bylo snadné se prohlásit pánem všeho zla. A pokud kouzelníci ten pojem vůbec uznávali, tak i bohem. Vždyť on ovládl smrt, proč by se nemohl považovat za boha. Byl nesmrtelný, uctívalo ho čím dál více lidí a uznávali jeho nadřazenost. Odmítal, aby v něm viděli toho slabého člověka, kterým kdysi býval. A dařilo se mu to. Měl dobře našlápnuto k ovládnutí minimálně kouzelnické Británie.
Jenže byli i tací, kteří si jeho lidské slabosti moc dobře pamatovali, a i kdyby nepamatovali, odmítali jeho nadvládu, která přinášela konec svobody.
A společným úsilím několika přátel byl nakonec Voldemortově samozvanému božství rychle zatnut tipec.

Fandom: Harry Potter
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Přeměřování pánovitosti
« Reply #5 on: 16. Apr 2017, 23:37 »
Přeměřování pánovitosti (19 BBY)

Když jeden vykrádá staré sithské kobky, dozví se strašnou spoustu zajímavých věcí. Jako například Simbacca s Jessicou, kteří zas a znovu stáli před děsivě ošklivým duchem mrtvého temného pána a poslouchali jeho sebestředné žvanění.
„Padněte na kolena, smrtelníci!“ požadoval po chvíli nepřeložitelných skřeků, „neb na tomto světě jsem bohem a nestrpím vaši přítomnost ve své svatyni, vy...“
[„Tak hele,“] přerušil ho Simbacca, který si jenom kvůli tomu na chvíli vytáhl lízátko z pusy, [„já sám jsem bůh na...“]
„Čtyřech,“ poradila mu dosud naprosto nezaujatá Jessica, aby to chudáček nemusel počítat.
[„Čtyřech planetách, takže radši drž pec a šoupej nohama, jo?“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: