Author Topic: Téma číslo 72 (11. 7. 2012) - Ozvěny budoucnosti  (Read 1513 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Tu někdo viděl, že bude tenhle týden víc bonusů, co? To určitě viděl i Ozvěny budoucnosti.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Woallc Con-Denyzz

  • Rytíř politická mrtvola
  • Le...
  • *
  • Posts: 425
    • View Profile
Sen
« Reply #1 on: 10. Jul 2012, 23:51 »
Sen

Zelená čepel světelného meče se zkřížila s rudě červenou. Z energetických ostří, která se o sebe opírala, prskala energie v podobě jisker na všechny strany.
Zbraně se dlouho přetahovaly.
Nakonec rudá čepel získala převahu, spíš díky své obratnosti než díky fyzické síle. Mihla se v prapodivném úhlu, prosmýkla se mezerou v obraně a zakousla se do dýchací masky. Projela jako máslem energetickými obvody, svaly i kostmi
S prudkým nadechnutím jsem se probudil a zalapal po dechu. Automaticky jsem zjistil, tápajícíma rukama, že maska je v pořádku. A v duchu si oddechl, že to byl jen hrozný sen!
A nebo ne?

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Změna k červenému
« Reply #2 on: 11. Jul 2012, 13:12 »
Změna k červenému (4019)

„Že nemá brzdy tenhle krám je vážně pro ně trochu trapná věc,“ láteřil Edvin, zatímco se spolu s Alkem pokoušeli opravit řídící panel ukořistěného upířího křižníku.
„Furt zrychlujeme,“ zahlásil Deus od čelního průzoru a druhý z Finů profesionálně třískal francouzákem do nespolupracující klávesnice.
„Vesmír se začíná červenat,“ popsal později téměř poeticky projevující se Dopplerův jev a kochal se tím, že za chvíli díky němu uvidí i kvazary a černé díry.
„Už vidím svůj dům,“ přeřval ho v tu chvíli Nanuq.
„Vždyť žádný nemáš,“ zarazil se Alko a díky tomu si všiml nefunkčního relativistického štítu.
„Ale jednou ho mít zjevně budu!“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Výcvik ve věštění
« Reply #3 on: 11. Jul 2012, 13:26 »
Výcvik ve věštění (20 BBY)

[„Hele, mně to taky nejde, ale aspoň zkusit to prostě musíš,“] rozhodl otec a Simbacca byl postaven před hotovou věc. Pod nátlakem si sedl do meditačního sedu a zavřel oči.
Poslouchal rady, kterak nejlépe mlhu Síly rozfouknout a pod roušku tajemství nahlédnout, a docela mu to šlo. Viděl šedivý opar, kterak zahaluje jistě důležitou budoucnost, a soustředil se, prosil, foukal. Mraky neznáma se pomalu rozestupovaly a těsně než otevřel oči to uzřel jako živé.
[„K obědu bude špenát!“] zvolal náhle na celou jeskyni.
[„Znova,“] odbyl ho táta a div že mu jednu neubalil, [„já si zatím vážně popovídám s kuchařem.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Hladoví proroci
« Reply #4 on: 11. Jul 2012, 23:24 »
Hladoví proroci

„Slyšela jsem dobře?“ Jess s Champiem zrovna zhulení rabovali v ledničce a za oběť jim padla pleťová maska princezny i školnice.
[„Hmrm?“] rozkousával misku zrzek a tvářil se nenápadně.
„Někdo se ti smál a říkal, že seš zacuchanej popelář,“ strčila si do pusy hrst oříšků a zapila to něčím, co připomínalo soví mléko.
[„Kravina,“] odmávl tu absurditu její ex-mistr a utichl, když se mu zdálo, že na chodbě zaslechl tiché, bledé kroky, „dokážeš si mě představit, jak s napůl vylámanými zuby brázdím vesmír a sbírám šrot?“
„Pffr,“ vyprskla a hbitě si otřela bradu do rukávu, „to ne, ale slepýho jo.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: