Author Topic: Téma číslo 1787 (19. 3. 2017) - Vysoké napětí  (Read 752 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vysoké napětí je základ státu.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Příliš vysoké napětí
« Reply #1 on: 19. Mar 2017, 14:47 »
Příliš vysoké napětí

Daniel se snažil uklidnit, ale ruce se mu třásly pořád stejně. „Ne! Zatraceně!“ zanadával si, na své standardy až poněkud peprně. Spolubydlící Olaf, který momentálně předstíral na vedlejší posteli studijní činnost, překvapeně povytáhl obočí. „Co je?“ houkl znuděně k Danielovým zádům.
„Nejde mi to natáhnout,“ povzdechl si Sherwood rezignovaně a ukázal mu housle. „Napínám tam novou strunu. Normálně bych si ji nevyměňoval takhle sám, ale nemám tu žádného houslistu, co by mi pomohl.“
Šel by za Spencer, ale věštba je věštba.
„Dej to sem,“ protáhl Olaf. Danny zaváhal, ale předal mu housle.
„Napni to tak…“ nedořekl. Housle zanaříkaly. Struna praskla.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Restart rukou
« Reply #2 on: 19. Mar 2017, 19:37 »
Restart rukou (7 BBY)

Palpatinův palec odpočíval na hromadě šrotu, kam podle názoru většiny mechaniků stejně dávno patřil, a kromě štěbetání Jawů se z něj ozývalo také mručení a sem tam rána hasákem.
<„Je to v hajzlu,“> mumlal Anna-nana ve svém rodném jazyce a čuměl při tom do diagnostického přístroje tak zaujatě, že si nejspíš vedle stojícího slepého Wookiee v montérkách ani nevšiml.
<„Potřebuješ restartovat kapacitor laterálního vedení, ale vybil se ti záložní kondenzátor a já nemám kompatibilní nabíječku. Teda jako najdu ji, ale potrvá to...“>
Champbacca se nenápadně opřel o panel, holou rukou pustil do kondenzátoru pár jiskřiček a najednou to šlo hned.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Čekání na čertovinu
« Reply #3 on: 19. Mar 2017, 20:13 »
Čekání na čertovinu (21 BBY)

„Já jsem tak napnutej, že to nezvládnu,“ pravil Vojta dramaticky, předával jakési zařízení o mizeru dál a otíral si čelo. V dílně byla vůbec hutná atmosféra, protože tam na výsledky dlouho plánované operace čekali další dva studenti z akademie. Peelo se změti drátů a displejů ujal se ctí, ale jak tak jeho starší kolega neustále tancoval kolem, klepal se nedočkavostí a pronášel, že to bude nejlepší den jejich života, vzdal to.
[„Dej to sem,“] zamručel Simbacca, zacvakl poslední dva kabely, na obrazovce se objevil přímý přenos ze skryté kamery v dívčích sprchách a on mohl jít v klidu na oběd.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Na hraně
« Reply #4 on: 19. Mar 2017, 20:25 »
Na hraně

Od chvíle, kdy jí přišel dopis od Prestona s tou tragickou zprávou, byla Bessie nezvykle tichá, úsměv byl tatam a prvního září se na nástupiště dostavila zamračeně. Zvesela ignorovala všechny kamarády a prostě se beze slova protlačila do prvního, prefektského vagonu a rozvalila se hned v tom kupé na začátku. Společnost nechtěla, ale prvně si k ní přisedla Darya. K nějakému hovoru nejspíš i došlo, ačkoliv neochotnému, nicméně přestalo to ve chvíli, kdy dovnitř nakoukl Dante a nakonec si i k dívkám přisedl. Cesta byla strávena v napjatém tichu, ale aspoň nikdo neskončil v tratolišti krve, což bylo pozitivní, ne?

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Hromy blesky
« Reply #5 on: 19. Mar 2017, 20:28 »
Hromy blesky

Slečna z bohaté rodiny samozřejmě nechápala, co se děje, protože se o hrozbě otrokářů dozvěděla až příliš pozdě, nicméně to, jak na své věznitele začala vřískat, celé situaci příliš nepomohlo.
„Pusťte mě, já mám svoje práva, vy chuligáni! Jen počkejte, až se o tom dozví můj otec senátor, to budete koukat! Co po mně jako chcete?“
„Víš, prdelko, ono je to úplně jednoduchý,“ usmál se vrchní otrokář a vycenil při tom na ni všechny své špičaté žluté zuby, „buď zavřeš hubu, nebo do tebe pustím dvacet tisíc voltů...“
Dala si říct, ale rozhodně se nedá říct, že nepracovala pod napětím.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: