Author Topic: Téma číslo 1610 (23. 9. 2016) - Chtěl bych tě líbat  (Read 745 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6265
  • The Progeny
    • View Profile
Chtěl bych tě líbat, ale ještě nemám napsané drabbly.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
Zrcadlo, zrcadlo...
« Reply #1 on: 23. Sep 2016, 15:56 »
Zrcadlo, zrcadlo...

"Víš, že jsi krásná?" Dlouhý upřený pohled.
"Moc se mi líbíš. Chtěl bych tě držet za ruku."
"Chtěl bych tě objímat. Chtěl bych tě líbat."
Další dlouhý upřený pohled. Náhlý smích. "No to si snad děláš pr*el, ne? Fakt myslíš, že tohle bude fungovat?"
Dante civěl na Isaaca s výrazem překvapení. Celou dobu si myslel, že je v umývárkách sám a tak nacvičoval, co říct dnes večer Sam. Měl přijít den D. Isaac se nepřestával smát.
"Hele, nech toho. Přece k ní nemůžu přijít a říct: Ahoj kotě, co takhle kdyby sis sundala věci a budeme si hrát na doktora."

Fandom: Felix Felicis AU

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4335
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Novoty
« Reply #2 on: 23. Sep 2016, 18:53 »
Novoty

„Víš, já bych měl jeden takový návrh...“ spustil jeden z těch méně smělých klientů a Nolla zbledla, protože to začínalo být povědomé. Nebyl to zdaleka první pirát, kterému měla během noci splnit každé přání, a moc dobře tedy věděla, že právě těmihle nesmělými dotazy začínají ty největší prasárny. Věci, na které je i v úplné tmě moc světla, věci, za které se stydí i masoví vrazi a chroničtí nakopávači štěňátek.
„Ano?“ povzbudila ho opatrně a jen s vypětím všech sil se jí obavami nesevřely ruce v pěsti.
„Mohli bychom se jenom líbat?“
Pravda, bylo to netradiční, ale rozhodně si nestěžovala.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6265
  • The Progeny
    • View Profile
Modernizace metod
« Reply #3 on: 23. Sep 2016, 19:49 »
Modernizace metod

Ačkoliv jim oběma v žilách kolovala horká druidí krev, řešil nemravné choutky každý z bratranců trochu jinak. Flann, náležitě moderovaný rytířskými eposy, se soustředil na jeden jediný cíl a ostatní měly smůlu. On měl smůlu trochu jinak – ačkoliv jeho hormony už dávno přešly ze stádia našeptávání k mírnému pokřikování, udržel se a nejdřív Auroru pozval na ples, pak na Island a pak k sobě do čarovného stanu nedaleko Prasinek.
A jestli z toho šoku neumřela, možná si s ní pár slin vyměnil ještě před svatbou.

Fróði se s tím nesral.
„Jdem se cicmat, kotě?“ zahlaholil.
„Tak jo,“ řekla.
A bylo.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Casanova a jeho choroba
« Reply #4 on: 23. Sep 2016, 21:25 »
Casanova a jeho choroba (1980)

Jesse sice nebyl skaut, ale stejně se řídil heslem „Vždy připraven!“. Jenže tentokrát to sebejistě prohlašovat nemohl, protože se nějaká vyšší moc zřejmě rozhodla, že mu hodí pár klacků pod nohy.
Seděl na posteli v nebelvírské věži a omluvný pohled upíral na Spencer, která se na dnešní večer docela vyparádila a vypadala nedočkavě. „Hele, kotě, já bych tě fakt moc chtěl líbat, ale dneska to prostě nejde,“ pronesl s povzdechem. „Mám opar jako kráva.“ A ukázal výmluvně na oteklý ret.
Spencer se na okamžik zamračila, ale pak se její tvář opět rozjasnila. „To nevadí, brouku, líbání vynecháme,“ mrkla na něj.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8503
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Připitý přízvuk
« Reply #5 on: 23. Sep 2016, 21:38 »
Připitý přízvuk (29 BBY)

O tom, že na vzniku Simbaccy měla mamutí podíl Erris, už bylo napsáno několik drabblů a je tedy patrně čas podívat se na věc i jejíma očima, protože ona to vlastně nebyla jednoznačně její vina. Jistě, ten šarmantní cizinec se jí líbil už od první chvíle a opíjela ho téměř výhradně sama, ale asi by ho nikdy netahala do postele, kdyby neslyšela, že ji chce políbit.
Problém byl v tom, že se přeslechla a ve skutečnosti se mu chtělo blít.
Těžko jí to vyčítat zejména proto, že je to dost podobné i v normálním shyriiwooku, natož s šestkou v žíle...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Nepovedené vyznání
« Reply #6 on: 23. Sep 2016, 21:52 »
Nepovedené vyznání (1981)

Rheinallt si nebyl jistý, jestli se mu líbí víc Stephanie nebo Nathaniel, i když ke své snoubence tíhl více. Jednou, posilněn euforií, se rozhodl jí vyznat všechny své city.
"Daryo, já tě mám fakt moc rád."
Oslovená dívka zmateně zamrkala, ale než mohla cokoliv říci, ten hňup pokračoval.
"A chtěl bych tě líbat, strašně moc."
Našpulené rty Stephanie děsily, takže bylo veliké štěstí, když se na scéně objevila Bessie, aby jí zachránila. Rheinallt byl v tu chvíli opravdu zmatený, když se jeho snoubenka chytla s nebelvírkou za ruku, dokonce jí vtiskla i pusu na tvář, a pak společně odkráčely pryč.

Fandom: Felix Felicis! (AU)
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Chce to jen praxi
« Reply #7 on: 25. Sep 2016, 21:01 »
Chce to jen praxi (nedělní žolík)

Stalo se. Daniel Sherwood si našel holku. Neobešlo se to bez notné dávky stresu a omdlívání, ale po vánočním plese to jednou zkrátka bylo. Nervózně se s ní vodil za ruku a červenal se jako pěkně zralé rajčátko.
Našli si romantické místečko na břehu jezera, zakryté vrbami, a sedli si vedle sebe. Daniel byl v tu chvíli tak rudý, že to až nevypadalo zdravě.
„Ehm, můžu tě políbit?“
„Cože?“ Vyvalila na něj jeho drahá oči.
„Já, ehm, chtěl bych, jakože…“
Jak se ukázalo, napoprvé si Sherwood partii vybral dobře. Po tomhle trapasu mu totiž místo zad ukázala, jak na to.

Fandom: Felix Felicis!

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Chodbové loudění
« Reply #8 on: 26. Sep 2016, 19:55 »
Chodbové loudění (n.ž)

Těžko říct, co za to přesně mohlo - sázka nebo v tom figuroval euforizující lektvar nebo opravdu velká zoufalost anebo byl ten nebožák opravdu zamilovaný.
„Daryo, lásko moje jediná a největší, já zaprodám se pro tvoje oči. Já líbat bych tě chtěl, přeju si, abych takové štěstí měl. Chtěl bych tě životem vést, na rukou nést, toť mé přání jediné, tak dáš mi pusu, nebo ne?“ ozývalo se roztouženým hlasem ztichlou chodbou blízko zmijozelského sklepení.
Dantův básnický talent možná sice doznal podstatného vylepšení, ale i tak mohl být rád, že dostal jenom pánvičkou mezi oči a ne něčím jiným někam jinam.

Fandom: Felix Felicis
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: