Author Topic: Téma číslo 1607 (20. 9. 2016) - Jsi anděl můj  (Read 993 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Jsi anděl můj, ale já radši čerty, co píšou drabbly...
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nebyla z Iega
« Reply #1 on: 20. Sep 2016, 13:20 »
Nebyla z Iega

„Tak tenhle andílek že je celý můj?“ ozvalo se z té lepší strany klece a Nolla Branniganová se s trhnutím probudila. Netušila, jak dlouho spala, a jen matně odhadovala, že jedla naposledy před asi měsícem a půl, ale teď se v ní okamžitě ozvala naděje. Ať už ji za andílka považoval jakkoliv hříšný gauner, mohlo to přece docela dobře znamenat, že na ni bude hodný a koupil ji víceméně proto, aby ji chránil před zlem okolních smrtelníků, ne?
Chyba lávky.
Bylo to největší prase, jaké zatím zažila, a po pár dnech v jeho péči připomínala spíš umučenou Popelku než anděla.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Padlá potvora
« Reply #2 on: 20. Sep 2016, 13:47 »
Padlá potvora

Katakomby nedaleko Adenu pomalu upadaly do ticha, družina dobrodruhů sbírala poklady ukořistěné menší armádě monster a chystala se jít dál. Jenom Dylianna, vždycky trochu pomalejší, se rozhodla podívat ještě o chodbu vedle, vedena tím tajemným instinktem houbařů, kteří tu přišli ke značnému bohatství.
„Boha jeho, to jsem se lekla!“ ozvalo se náhle a její druhové už se báli nejhoršího. Než se ovšem ozbrojili a následovali ji, slyšeli další slova a smích. „Ještě že jsi na mý straně, jinak bychom měly trošku problém, co?“
Když ji našli, byla v chodbě úplně sama, ale všem ještě měsíc zarytě tvrdila, že potkala Anakim.

Fandom: Lineage
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Aura Aurorae
« Reply #3 on: 20. Sep 2016, 14:15 »
Aura Aurorae

Už když ji viděl poprvé, připadala mu tak nějak nadpozemská. Ostatně tak působil v Děravém kotli každý, kdo si aspoň jednou za týden vyčistil zuby, co teprve ona, drobná upravená blondýnka s knížkou na klíně.
Pak se potkali na ošetřovně, kam ho přinesli na nosítkách přímo z hřiště, a zprvu ji tedy celkem logicky pokládal za přelud. Seděla tam i ve chvíli, kdy se probral z měsíčního kómatu, krásná ve slabém svitu svíček.
Není tedy divu, že ji i po tom ošklivém zjizvení pořád považoval za svého anděla strážného a mít s ní děti mu nejdřív přišlo jako mírná svatokrádež.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
Nebe (Bradavice) plné andělů
« Reply #4 on: 20. Sep 2016, 16:26 »
Nebe (Bradavice) plné andělů

Nejprve si Dante myslel, že pokud někdy potkal anděla, tak to byla jeho maminka. Hodná, milá, ochotná. S přibývajícím věkem ale Dantík zjistil, že existuje i mladší a krásnější anděl. Sice nenabízel takové služby, jako maminka, ale měl jiné přednosti, které Dante ve svém věku vyhodnocoval jako prioritní. Jenže tenhle anděl se jménem Verunka se rozhodl, že pod svá křídla schová někoho jiného, než Danta. Chlapec z toho byl nějaký čas smutný, ale pak si uvědomil, že Bradavice jsou vlastně Nebe. Nebe plné andělů, jako například September, Tamsin, nebo třeba Sam. Jen ta křídla mu žádná ne a ne nabídnout.

Fandom: Felix Felicis

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Óda na tahák
« Reply #5 on: 20. Sep 2016, 19:48 »
Óda na tahák

Bez tebe bychom do jednoho byli v háji,
ve strachu z testů možná ještě hlouběji,
zato s tebou, jéje, to je jak v ráji,
to si nikdo nikdy nepřipadal chytřeji.

Seš věrnej kámoš a s partou držíš basu,
co by si bez tebe žáci jen počali,
jen kantory lehce uvádíš do úžasu,
jako kdyby tě z mládí už neznali.

Pěju ti ódu, jsi anděl můj!
zdroji poznání a sdílnosti,
dál při mně v hodinách hrůzy stůj,
při testu v ztichlé místnosti.

Seš věrnej kámoš a s partou držíš basu,
jen kantory lehce uvádíš do úžasu,
zvlášť když tě potom odhalí…

Fandom: škola

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Zrada číhá všude
« Reply #6 on: 20. Sep 2016, 20:00 »
Zrada číhá všude

Harlee se nedařilo vybrat správného chlapa, takže když otěhotněla s mužem, který jí pravidelně mlátil, rozhodla se zakročit.
Narafičit na něho vraždu nebylo těžké, i když jeden detektiv poznal, pokud mu zalhala. Když viděl, co všechno jí ten chlap udělal, stal se z něho její anděl strážný. Harlee brzy rozšířila řady detektivů, on nad ní roztáhl ochranná křídla, stejně jako nad zbytkem těch, kteří pod něho spadali.
Vděčná mu byla, ale když se přišlo na to, co nelegálního s parťáky dělá, musela si vybrat. Jít do vězení nemohla, protože musela chránit svou dceru, a tak Billa a svou partu zradila.

Fandom: Shades of Blue
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

 

Další pískoviště: