Author Topic: Bonus číslo 151 (14. 2. 2016) - Všechno je definitivní  (Read 1274 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bude to znít neuvěřitelně, ale zdá se, že za všechny ty roky psaní drabblů ještě žádného zadavatele nenapadlo využít den svatého Valentýna a vypsat na něj tematický bonus. Tak si to teď vynahradíme a napíšeme stoslovnou valentýnku, protože Všechno je definitivní a tak vůbec.
(zatím nemůžu radit, co přesně to je, protože budu muset sám udělat nějaký průzkum)

Hardcore varianta bude tentokrát fakt krutá a nepředpokládám, že ji zvládne víc jak pár vyvolených: adresát i odesílatel musí být stejného pohlaví.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Liebesbrief ze Stockholmu
« Reply #1 on: 14. Feb 2016, 23:42 »
Liebesbrief ze Stockholmu

Přesně před rokem jsem podobná slova psala své první lásce, červeným inkoustem na růžový papír. Dnes je píšu tobě, směsí krve a tvojí lásky na zeď téhle kobky, ale o to upřímněji je myslím. Možná si řekneš, že jsem jenom podlehla depresi z toho, že už se odsud nikdy nedostanu a stejně jako ostatní tu zapadnu prachem, ale není to pravda. Mé city k tobě jsou pravé a myslím, že ani já tobě nejsem lhostejná, neb mě vždycky ze všech vězňů třískáš nejradši.
Což takhle dát si večer rande na samotce, jen já, ty a tvůj bič?

S láskou Yaeta

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Operace Otevření
« Reply #2 on: 14. Feb 2016, 23:44 »
Operace Otevření

Asi si ještě čistíš brnění po misi, ale měla bys vědět, že i takhle zasviněnou tě strašně miluju. Vím, že mi nějakou dobu trvalo to takhle otevřeně přiznat, ale je to definitivně venku a nikdo s tím nic neudělá. Možná jsme na lov těch uřvaných čůz měly vyrazit dřív.
Je mi jedno, že naši galaxii zaplavil ksindl z temného prostoru a chce vyhladit všechen život, což se mu asi i povede. Je mi jedno, že mě rodiče nejspíš vydědí. Chci si tě vzít, odstěhovat se na Rannoch a mít s tebou strašnou spoustu modrých dětí.

Tvoje
Narva

PS: Rodíš ty.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nýmand nakupuje nemovitost
« Reply #3 on: 15. Feb 2016, 00:24 »
Nýmand nakupuje nemovitost (1980, nedělní žolík)

Prý je dneska svátek lásky,
(v rádiu to zaznělo)
tak jsem si dal dva tři prásky,
teď ti básním na tělo.
O tvé kráse, vnitřní, vnější,
jaro pro mě zapělo,
sehnat dárek trochu větší
se mi náhle zachtělo.
Zásoby jsem prodal staré,
rozbil obě prasátka,
teď nám dvěma říká pane
dům a k němu zahrádka.
Všechno je už podepsáno,
je tam klid a vedle les,
řekneš-li mi svoje ano,
vezmu tě tam, a to dnes.

Svátky mi nic neříkají,
obzvláště ty z USA,
srdce mé však dotaz tají:
zajdeš se mnou do lesa?

Miluje tě navždy on,
tvého srdce šampion.

Fandom: Felix Felicis! (AU?)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Zpráva pro Jacka
« Reply #4 on: 16. Feb 2016, 00:04 »
Zpráva pro Jacka (Nedělní žolík)

Tuším, že bych ti psát neměl. Ale sám dobře víš, jak mě právě takhle skutečnost dovede zcela neomylně motivovat k opaku, co bych to byl jinak za Doktora, no ne? Je to už dlouho (ha, vtip!), co jsme se viděli naposled, a přiznávám: nemohl jsem na tebe zapomenout, i když jsem se snažil. Na libový frajery v uniformě jsem nikdy zrovna nebyl a sebevědomí velikosti Texasu mě na lidech mnohem víc štve než přitahuje, koneckonců netoužím po konkurenci. A přesto. Zkrátka a dobře... Dodneška mě mrzí, že jsme si spolu tehdy v TARDIS netrsli, Rose by to určitě pochopila.

D.

Fandom: Doctor Who
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Lotyšská láska
« Reply #5 on: 16. Feb 2016, 18:19 »
Lotyšská láska (nedělní žolík)

Lásko moje největší! Myslím na tebe před spaním, po spaní i během spaní. Hřeješ mě, když je zima, a tady je zima pořád, jsi mi světlem ve tmě, a tady je tma pořád, a jenom ty mě držíš při smyslech. Ostatní už mají halucinace z hladu, ale já vím, že na mě čekáš doma, a jakmile mě z gulagu pustí, vrhnu se ti do náručí a už nikdy tě neopustím. Jsou tu na mě hodní, nemůžu si stěžovat, ale nemilují mě tak jako ty nebo jako já tebe.
Jsi můj úplně nejvíc nejmilovanější zemiak pod chladným a smutným lotyšským sluncem.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: