Author Topic: Téma číslo 1341 (29. 12. 2015) - Blázni a poloblázni  (Read 994 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8477
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Blázni a poloblázni, co píšou drabbly, zdraví Ithacu.

(Mixed nuts je taky vánoční film, s kouzelně nepřeložitelným názvem)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8477
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Centrální cvokhaus
« Reply #1 on: 29. Dec 2015, 18:16 »
Centrální cvokhaus

„Naše zařízení patří k nejmodernějším ve vesmíru,“ vyprávěl tím pověřený psychiatr slečně reportérce z televize, která si přijela prohlédnout celoplanetární blázinec na Adleru 5, a ukazoval z okna jednotlivé části obrovského komplexu.
„Musíme se zde potýkat jak s těžkými psychickými poruchami, tak s obyčejnými depresemi. Zatímco těm druhým je vyhrazeno severní křídlo, které jim bohatě stačí, plnohodnotní blázni a šílenci pak obývají zbytek centrálního komplexu a několik dalších vyhrazených budov napříč tímto kontinentem.“
„A co je támhleto?“ zeptala se sličná reportérka a ukázala na dosud opomenutý hangár kousek stranou, jenž byl rovněž ohrazen vysokým elektrickým plotem.
„To je pavilón letadel...“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6252
  • The Progeny
    • View Profile
Smrtící sólo
« Reply #2 on: 29. Dec 2015, 18:33 »
Smrtící sólo (1978)

Vánoční ples v Bradavicích vrcholil, kapela pozvaná jako zlatý hřeb úspěšně odehrála všechny svoje velké pecky včetně „Když chceš hamburger, dej si brouka“ a diváci už viděli snad úplně všechno, nebo si to aspoň mysleli.
Ve skutečnosti měl ten nejzlatější zlatý hřeb teprve přijít. Hřeb, na jaký nikdo nezapomene. Když nástroje ztichly a zdálo se, že je konec, tu náhle zaplály bubny velkým ohněm a kytary rovněž a do popředí běžel Sky Crane s ukulelem a nejepičtějším sólem, jaké kdy bylo napsáno na banánovou slupku.
Bláznů a polobláznů byly možná Bradavice plné, ale banánový král tam byl, vole, jenom jeden!

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Zábava pro vrány
« Reply #3 on: 29. Dec 2015, 19:06 »
Zábava pro vrány

Mormonta vyrušilo od snídaně pozdvižení na chodbě. „Musím k veliteli!“ Křičel Chett na strážného a v hlase měl nezvyklou radost. Když se dveře otevřely, mával kousíčkem pergamenu, svíraným v pěsti. „Tarly je zrádce! Píše Divokým!“ Mormont nehnul brvou; věděl, že Chett neumí číst. Beze slova si přečetl text. A už se blížil Samwell Tarly, ohlašován nezaměnitelným dusotem.
„Pane... Já... Omlouvám se...“
„To bys měl,“ odvětil Mormont s kamenným výrazem ve tváři. „S takovou tě Denys Mallister rozdrtí za čtyři tahy. Jděte.“
Korespondenční hraní cyvasse je možná bláznivý nápad. Mormont však věděl, že trocha výstřednosti může člověka uchránit před skutečným šílenstvím.

Fandom: Game of Thrones
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

Voliéra

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Chopte se mě, pochopové
« Reply #4 on: 29. Dec 2015, 19:21 »
Chopte se mě, pochopové

Dejme tomu, že má někdo ve wordu rozepsanou hromadu věcí a nechce si to mást dalším dokumentem s postem. Dejme tomu, že ten někdo napíše dlouhý post, stihne si i něco přát a dejme tomu, že ten samý člověk se loktem opře o myš a máčkne si na křížek.
Takový člověk není milý. Nemůže psát post za zástupce pozitivna v RPG sféře a celém známém vesmíru obecně. Ne, takový člověk je nehorázně nasrán, a poněvadž se jedná o osobu se slovní zásobou rozšířenou poněkud jednostranným směrem, je to slyšet.
Když pak dotyčnou přicpete k Harringtonům, sama si zaváže svěrací kazajku.

Fandom: já a FF!

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
I hovno hoří
« Reply #5 on: 03. Jan 2016, 20:23 »
I hovno hoří (žolík)

Seděli takhle dva tuláci ve stínu a vzájemně se svěřovali se svými traumaty.
"Kvůli jednomu blbýmu soustu teď cestuju kdovíkam svýmu králi pro nevěstu..." povzdechl si trudně první a vztekle odhodil kamínek.
"No vidíš. Já jsem zase adoptovanej..."
"Probohy!" vyskočil náhle prvý a poukázal na hořící keř nad mraveništěm. "Křičí o pomoc! Honem!"
"Nemáš horečku, Jiříku? Nebo jsi napůl blázen...?"
To už ale první tulák vyběhl a jal se keř udusávat. Druhý se náhle vymrštil.
"Počkej! Dyť ten keř na mě mluví!" klesl na kolena.
"Jestli jsem napůl blázen," prskl udýchaně začouzený Jiřík, "tak ty jsi, Mojžíši, úplnej magor!"

Fandom: Pohádky & Bible
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: