Author Topic: Téma číslo 1197 (7. 8. 2015) - Moje přezdívka  (Read 1146 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Moje přezdívka je taky děsně tajná.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ukrutný učitel
« Reply #1 on: 06. Aug 2015, 23:07 »
Ukrutný učitel

Třída malé školy na zapadlé planetě kdesi na okraji civilizovaného vesmíru připomínala to, co spousta jiných tříd malých škol na zapadlých planetách kdesi na okraji civilizovaného vesmíru: peklo. Děti zlobily, nesoustředily se a učitel pomalu ztrácel trpělivost.
„Ještě chvíli se chovejte takhle velmi nemile a řeknu vám věru, jakou přezdívku mi dali vaši starší spolužáci, chásko drzá! Chtěl jsem vás toho ušetřit, ovšem...“ Žák Kyslík v ten moment zapálil Koudelkovi svačinu a bylo.  
„Jak chcete, na pláč bude pozdě. Říkali mi, já vás varoval, Strašný Láďa!“
Fungovalo to jako vždycky, to jest asi jako střelba vzduchovkou proti rozjetému nákladnímu vlaku.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Jméno růže
« Reply #2 on: 06. Aug 2015, 23:24 »
Jméno růže

„Jak se vlastně jmenuješ?“ zeptal se Becky jeden z gaunerů, s nimiž měla ten den příležitost si zatančit, a poněkud jí tím sebral vítr z plachet. Přeci jen nebylo obvyklé, aby se sebezměkčilejší pirát jakkoliv zajímal o otroka, jehož právě použil.
„Becky,“ pípla nesměle.
„Já myslim jako tvoje pravý jméno, ne uměleckou přezdívku.“
„To ale vážně je moje jméno, přezdívku nemám.“ Těch několik nelichotivých slov, jimiž byla občas volána, opravdu nešlo považovat za přezdívky.
„Jsi si jistá?“
„Proč bych neměla?“
„No, připomíná to Backy, což by mohlo odkazovat na záda a taky tu část těla, kvůli který mi tě doporučili...“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Shazování schopných
« Reply #3 on: 06. Aug 2015, 23:38 »
Shazování schopných

„Tak tohle je fakt bizarní,“ soudil blonďák a úkaz ho fascinoval natolik, že si dokonce přestal hrát se zapalovačem. Tím úkazem byl vznášející se nalíčený obličej bez očí a podobně svobodné ruce v bílých rukavičkách, přičemž tato nesvatá trojice předváděla tradiční umění mimů: dokonale tiché ohmatávání skleněné stěny.
„Jak že si říká?“ vyzvídal blonďák.
„Mim,“ odvětil třetí mutant na scéně, jehož identita i přezdívka je momentálně úplně irelevantní.
„No, schopnost je to dobrá, ale ta přezdívka je teda pěkně buzerantská.“
V tu chvíli přestal Kaapo ohmatávat skleněnou stěnu, otevřel neviditelné okno a skrz něj dal Pyrovi dokonale viditelnou bílou pěstí.

Fandom: X-rpg
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Pitomé přezdívky
« Reply #4 on: 07. Aug 2015, 17:56 »
Pitomé přezdívky

I tomu Arsenovi jsem mohla říkat Aršo, Arseníku, Seníku… Dobře, Seníka by asi neocenil, ale i tak. A říkat Patrickovi Pat mi přišlo dost pitomé, vzhledem k tomu, že tak říkám Patricii. To abych mu říkala rovnou Kulíšku, přemýšlela vehementně Gwen - a s ní i někteří další jedinci, kteří se na chatu (i fóru) k vymýšlení za vlasy přitažených přezdívek přidali s nebývalou (a neočekávanou) vervou.
Patrick s Arsenem to tiše sledovali, případně po sobě sem tam hodili soucitně výmluvný pohled. Vzdor neměl smysl, stěžování si též.
"Taky si myslíš, že ty dvě slabiky nejsou na vyslovení zas tak moc?"

Fandom: Felix (felicis, chat, bleskobrkem)
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: