Author Topic: Téma číslo 21 (21. 5. 2012) - S čerty nejsou žerty  (Read 1620 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
A pokračujeme v pekelných tématech:

S čerty nejsou žerty

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Historie se opakuje
« Reply #1 on: 21. May 2012, 20:37 »
Historie se opakuje

„Rozkaz zněl jasně,“ vztekal se Satan a dštil na svého poddaného síru. Doslova. „Přinést do pekla Dorotu Máchalovou. Co je na tom kurva tak těžkýho?“
„Když ona,“ blekotal Blekota, „se schovává v kostele a tvrdí, že tu smlouvu s Mefistem nepodepsala ona, ale její jmenovkyně.“
„Baba má kuráž,“ povzdechl si kníže pekel, „a taky zjevně přehled v předapokalyptické kinematografii. Co vůbec chtěla, prachy, slávu, krásu, jako všechny?“
„Ne, ne, naopak chtěla chronickou smůlu a spalničky pro konkurenční modelku.“
„Tak pro jistotu udělejte testy té krve a zavolejte někomu nestrannému, ať ji z toho kostela vytáhne. Přece nebudeme smrtelníkům pro srandu.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Čertík s bouchajdou
« Reply #2 on: 21. May 2012, 20:37 »
Čertík s bouchajdou

[„Nech mě hádat, chce pustit všechny ty vocasy, co patří k té jeho bandě, jinak bez milosti postřílí všechny rukojmí?“] Champie byl z těchto rádoby teroristů už otrávený, takže ho vidina dalšího několikahodinového vyjednávání ubíjela. Což však neznamenalo, že to bral na lehkou váhu. Jessica se zrovna vrátila od pošuka a byla pobledlá v obličeji. Bez odpovědi zamířila k jejich věcem a vylovila z nich poloplnou lahev chrobákovice. Dva doušky do hrdla bylo málo.
[„To tě tam nutil jíst brokolici?“]
„Ne,“ polkla pátý doušek, „ale ten bláznivej devaronian tam má antihmotovou bombu. Když ji odpálí, je po celé téhle planetě.“

Fandom: Star Wars

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Normální nedorozumění
« Reply #3 on: 21. May 2012, 22:19 »
Normální nedorozumění

[„Tak spusť, kriminálníku,“] pokynul Champbacca a ruce založil v bok.
[„Já za to nemůžu,“] pokrčil rameny Simbacca a zkroušeně opouštěl celu předběžného zadržení.
[„Jasně,“] pronesl ironicky jeho otec, [„však tě jako nebezpečného zločince naháněla kromě policie jenom armáda a námořnictvo, to se stává pořád. Ven s tím, cos prováděl?“]
[„Zastavili nás policajti a ptali se, jestli vezeme nějaké zbraně, drogy nebo zakázané látky. Tak jsem řekl, že mám v baťůžku deset kilo baradia, třiapadesát seismických náloží, šest raketometů a metrák smrtyček. Suchaři.“] Rozhostilo se ticho.
[„Tu kauci ti strhnu z dárku k narozeninám,“] mávl táta rukou a bylo zas dobře.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: