Author Topic: Téma číslo 19 (19. 5. 2012) - Irský hody  (Read 1416 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 19 (19. 5. 2012) - Irský hody
« on: 18. May 2012, 08:43 »
Tak na tohle bude zajímavé našroubovávat Star Wars... challenge accepted:

Irský hody

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Co se stane na Tullamore, to zůstane na Tullamore
« Reply #1 on: 18. May 2012, 20:58 »
Co se stane na Tullamore, to zůstane na Tullamore

„Tak tohle, pánové,“ halekal Alko a mával nedopitou lahví whiskey, „byla ta nejlepší oslava narozenin, jakou jsem zažil.“
Všichni se vypotáceli z aleje a s obtížemi našli zaparkovanou popelnici. Edvin napotřetí zasáhl zámek klíčem, jenž se mu povedlo neztratit ani nesníst, a mohli se v klidu odebrat do bezpečí lodi.
„Akorát mi vrtá hlavou,“ vypotil ze sebe Magnar, „kdo to vlastně byl, ten oslavenec?“
„Co já vím, nějaký Finnegan.“
„To je něčí známý?“
Rozhostilo se trapné ticho.
„Za rok se zeptáme,“ vyřešil to celé Nanuq, a Edvin, který náhodou odpověď znal, kopl do vrtule. Přece ten rok nebudou čekat, ne?

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nazívejme věci pravými jmény
« Reply #2 on: 19. May 2012, 22:30 »
Nazívejme věci pravými jmény

[„Co to bylo?“] škrábal se na spánku Simba a v hlavě mu třeštilo. Ono se nebylo čemu divit, když včera oslavovali jeho úspěšně složenou zkoušku dospělosti. Champie byl otec k pohledání, takže to dopadlo stejně, jako osmnáctky jeho bývalé padawan. Přes Simbovo ledviny a játra se prohnala tsunami nejrůznějších alkoholových derivátů, několikanásobně překračující smrtelnou dávku.
„To, čím se mě snažil kdysi Champie opožděně pokřtít,“ řekla s vypětím všech sil, aby přemohla zvracení. „Jenže mu tehdy nedošlo, že nemám takový čupr metabolizmus jako on.“
„No a co to tedy bylo?“
„Se nepamatuješ?“
„Whisky?“
„Ne ne ne, hošánku. Tohle byla pravá whiskey.“

Fandom: Star Wars

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Zdravá snídaně
« Reply #3 on: 19. May 2012, 22:38 »
Zdravá snídaně

„Mistře?“ vzhlédl Lempix od výsledků krevních testů a lehce káravě se zahleděl na chlupatého návštěvníka ošetřovny. „Rozbor krve dopadl poněkud podivně, opravdu jste sem přišel na lačno?“ Byl v této otázce velmi specifický, přeci jen dělal podobnou prohlídku jen jednou za rok.
Wookiee pokrčil svými chlupatými rameny. [„Jasně, pokyny byly jasné. Nejedl jsem nic, celou snídani jsem musel trochu zaimprovizovat.“] Vratix zbystřil, ale než se stihl zeptat, mistr odpověděl sám.
[„Dvojitá whiskey, tři panáky chrobákovice, jedno Wookiee-wango a na zajezení kafe s rumem, jinak bych sem hlady nedošel.“]
Vratix protočil své složené oči a už se radši na nic neptal.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: