Author Topic: Téma číslo 1170 (11. 7. 2015) - Já mívám sen  (Read 1045 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
I have a dream, a song to sing. One hundred words for everything.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Slabší snář
« Reply #1 on: 10. Jul 2015, 13:47 »
Slabší snář (19 BBY)

Už když za šamanem šel, měl Simbacca jisté pochybnosti. Jenže za kým jiným má s tím divným, opakujícím se snem jít, když ne za odborníkem na meditace a astrální cestování?
„Vstup, ale před dveřmi své já nech,“ zaslechl ve chvíli, kdy vstoupil do zahrady, a naprosto netušil, odkud to přišlo, ani co to znamená. „Co chlupy ti ježí?“
[„Šampón. Ale za váma jdu kvůli snu.“]
„Sen, hmm? Sny dobré jsou, nejsou-li zlé.“
[„Eee, jasně, ale co znamenají?“]
„Někdy to, jindy ono. Ten tvůj spíš ono, ale možná i to.“
[„To dává smysl, ehm... kdy že má konzultační hodiny slečna Brannigan?“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vize a vopice
« Reply #2 on: 10. Jul 2015, 16:44 »
Vize a vopice (20 BBY)

[„Občas,“] přiznával mírně neochotně Champbacca a opatrně odkládal ranní noviny, [„mě přepadne taková vize.“]
Rezignovaným pohledem přejel celou jídelnu, všechny strávníky i ty dva droidy, ale nikdo z nich mu nevěnoval sebemenší pozornost. Možná proto, že se úplně všichni účastnili celkem tradiční bitky u příležitosti dnešního hlavního chodu, brokolicového pyré.
[„Takový sen. Že tady na tom mokrém měsíčku vybuduji nový Chrám nového Řádu, který bude stokrát lepší než ten starý.“] O stůl se mu rozprskla brokolicová puma, on se pomalu zvedl, sáhl za bar do třetího šuplete pro flašku zillovice a měl se k odchodu.
[„Naštěstí se to dá přepít.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Doupě můr
« Reply #3 on: 10. Jul 2015, 17:41 »
Doupě můr

„Zase jsem měla ten sen,“ promluvila do slábnoucí hudby v temné kobce Nolla a jen díky troše světla z chodby viděla, jak se na ni její sestry otočily.
„Že přiletí Joyce a zachrání nás?“ dychtily obě, navzdory šílené únavě a mírné podvýživě.
„Jo.“
„Možná to nebyl sen,“ ozvalo se odkudsi a všem třem chvíli trvalo, než si uvědomily, že ten hlas nepatří žádné z nich. Než stihly zaostřit, prošla čtvrtá Zeltronka otevřenou mříží a usmála se na ně.
„Ale to si piš, že tohle je,“ uculila se, aktivovala elektrický bič a naděje spící Nolly za mučeného řevu zase trochu umřely.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Jeden utopický
« Reply #4 on: 11. Jul 2015, 22:31 »
Jeden utopický

Ariana Harringtonová možná byla považovaná za tu divnou Zmijozelku se zálibou ve zdech, ale rozhodně měla jednu velkou přednost. No… vlastně dvě. Mnoho bradavických děvčat snilo o podobných, ale nejvíce to jako Arianinu kamarádku dožíralo Ginger, která vedle ní prostě vypadala… ploše. Nebelvírku to frustrovalo, to bez diskuse, a nebylo divu, že se všemi možnými i nemožnými způsoby snažila svůj nedostatek zvětšit, nicméně se nedalo říci, že by se jí v tom zrovna dařilo. Dokonce to občas došlo tak daleko, že stejně jako se některým lidem zdá o jednorožcích, jí se zdálo, jak si s Arianou sem tam vyměnily role.

Fandom: Felix Felicis
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Pitka a popěvek
« Reply #5 on: 11. Jul 2015, 23:25 »
Pitka a popěvek

"Já svůj sen mááám, já svůj sen máám," ozývalo se rozjařeně lokálem, ve kterém se spíš méně než více do rytmu pohupovala skupina studentů. Připíjeli si ohnivou whiskou (Ginger), absinthem (Flann), vodkou (Arsen) a zubrovicí (Patrick), podle toho, co kdo měl po ruce a co se ke komu hodilo, a hulákali.
Celkově to připomínalo tu divnou scénu z Na vlásku, avšak tentokrát to nebyla matka Gothel, ale pan Cayden, kdo nahlížel oknem do místnosti, a pobaven byl snad ještě míň. A ačkoliv neměl dýku ani charisma řečené dámy, situaci vyřešil s elegancí a děsivostí, kterou by mu záviděl i Dracula.

Fandom: Crossover (FF AU & Disney)
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: