Author Topic: Téma číslo 1165 (6. 7. 2015) - Viděl jsem to v zrcadle  (Read 1654 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
I saw it in the mirror, my head is hanging low, that I am too familiar with this drabble-writing show.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Gwen

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 156
    • View Profile
Apokalypsa, verze 0.3
« Reply #1 on: 05. Jul 2015, 19:56 »
Apokalypsa, verze 0.3

"Maminko, maminko!" zaječel Kyp Durron a vrhl se Lukovi k nohám, "je to hrůza, všichni tu umřeme. Přijdou, pak okopají zahradu a vymyjí skleničky!"
"Kype!" ječel Luke Skywalker a snažil se sjetého mladíka dostat ze své obuvi.
Jenže Durron držel jak huttské lepidlo. Mistr Skywalker se zapotácel a skončil na podlaze v hromadě špinavého prádla. Využil této pozice a odkopl Kypa do chodby. Ten se odrazil ode zdi a porazil Kyla Katarna.
"Přijdou!" zaječel a zmizel v podzemí.
Jeho děsivé proroctví se vysvětlilo zanedlouho. Mara se u sebe dívala na "Máte doma uklizeno?" a ten pošuk to zahlédl v zrcadle.

Fandom: Star wars SOLAH!

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Zvonilka hysterka
« Reply #2 on: 06. Jul 2015, 14:46 »
Zvonilka hysterka

Narcise Tinkerbell s naprosto šíleným a zoufalým výrazem ve tváři vtrhl do bytu svého kosmetického poradce. Bylo mu úplně jedno, že je krátce po půlnoci a že na sobě má jenom hedvábnou noční košilku. V ruce ještě stále držel kartáč, kterým si večer rozčesával kadeře.
„Já vám říkám, že tam ten pupínek byl!“ hysterčil tak, že vzbudil všechny sousedy.
Obtloustlý mužík, z nějž sálalo teplo na sto honů, svraštil obočí. „Ale fášně tam nic nemáte, drahoušku,“ zakroutil hlavou.
„To není možné!“ vyjekl Tinkerbell, málem ho přitom zradil hlas.. „Viděl jsem to v zrcadle!“ zakvílel. Zrcadlo mu totiž ještě nikdy nekecalo.

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Odrážečův odraz
« Reply #3 on: 06. Jul 2015, 14:50 »
Odrážečův odraz (1975)

Ve společenské místnosti Zmijozelu obvykle panovalo ticho, ale Flanna dnes něco trápilo natolik, že ho porušil. K nepochybné radosti těch několika přítomných.
„Hele, existujou kouzla, co ti přehoděj pohlaví?“ zeptal se naprosto bezelstně a kupodivu za tím nestála žádná prasárna.
„Co?“ podivil se kdosi, kdo v tom prasárnu viděl.
„Ale zrcadla, co ukazujou budoucnost, takový existujou, že jo?“
„Zase jsi zkoušel nějaké bylinky?“
„Ne, ale ráno jsem omylem vlezl do špatný učebny, kde stálo takový velký zrcadlo. A kouknul jsem do něj teda jenom letmo a byla tam tma, ale skákal jsem v něm přes švihadlo a hlavně byl blondýna.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zelená zrůda
« Reply #4 on: 06. Jul 2015, 15:48 »
Zelená zrůda (21 BBY)

[„Poplach, poplach!“] hulákal Simbacca z vysílačky tak mocně, že to velmistra probudilo ze sna o alderaanských melounech s překvapením. Chvíli mžoural po temné ředitelně, pak se chopil komunikátoru.
[„Co blbneš?“]
[„Máme tu vetřelce, viděl jsem ho na vlastní oči!“] drmolil učedník a z tónu hlasu bylo jasné, že si nedělá srandu. Ne že by to snad uměl.
[„Kde? Hned jsem tam, zdrž ho.“]
[„V koupelně, číhal hned vedle dveří a asi si mě všiml. Vypadal hrozně divoce a hladově.“]
[„Nebylo to zrcadlo?“]
Bylo. Ale kdo by to zmatení chlupáčovi vyčítal, když ho Peelo s Vojtou v noci obarvili na zeleno?

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Koutkem oka
« Reply #5 on: 06. Jul 2015, 22:43 »
Koutkem oka

Vždycky jsem byla nadšená fanynka. Knížek, filmů, seriálů… Bavilo mě to, žila jsem tím, a i když se mi občas prolínaly hranice fikce a reality, ve skutečnosti jsem někde v hloubi duše věděla, že si můžu hrát jakkoliv, ale fiktivní postavy nikdy nepřelezou k nám. Věděla jsem, že nikdy Potterovi neřeknu, že je to idiot, že se nikdy neproletím na Bezzubkovi, že nikdy neřeknu Donně, jak moc úžasná byla. Byly to jen sny, fikce. Nebo ne? Bylo to jen takové mihnutí v zrcadle, něco, co lze vidět jen koutkem oka, někdo, kdo byl hned pryč. Malá holčička s červeným balónkem.

Fandom: Doctor Who (crossover s realitou?)
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Zrádný zjev
« Reply #6 on: 10. Jul 2015, 02:27 »
Zrádný zjev (žolík)

"Zrcadlo, zrcadlo..."
Ezra seděl u zrcadla z Erisedu, pěnu u pusy, a nevnímal okolí a jenom zíral. Když ho po mnoha dlouhých hodinách nalezl Patrick, jediné, co pro něj mohl udělat, bylo odtáhnout ho od té prokleté věci a snažit se neuklouznout po slinách. Do zrcadla se nedíval - neznal jeho moc, a tak se mohl jen dohadovat, proč jeho nebelvírský spolužák vykřikuje věci jako "jsem nejkrásnější, krásnější než Tinkerbell! Já to viděl! Viděl jsem to v tom zrcadle!!".
Byl ale kamarád, a tak pro něj udělal ještě něco - zacpal mu pusu dřív, než se o tom profesor lektvarů stihl dozvědět.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: