Author Topic: Bonus číslo 227 (7. 5. 2015) - Vy krávo nebeská!  (Read 1028 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
(původně duplicitní bonus 115, přečíslován při revizi)

Co by to bylo za měsíc s Nemocnicí na kraji města, kdyby nám do toho občas nevpadl bonmot doktora Štrosmajera, že...
Vy krávo nebeská je samozřejmě věc, kterou neřeknete jen tak někomu, a tenhle bonusový drabble podle toho bude vypadat. Chci monolog plný žluči, urážek a nepěkností, monolog, v němž nenecháte na libovolné postavě nit suchou, ať už se proti mluvčímu provinila čímkoliv.

Hardcore varianta pro gentlemany pak zakazuje použití jakýchkoliv vulgarismů.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Komandovat krávu
« Reply #1 on: 07. May 2015, 21:19 »
Komandovat krávu

Madam, shledávám vaše chování vskutku nevhodným. Nechápejte mne špatně, respektuji vaše postavení v této osobité krajině, ale musíte uznat, že vaše setrvávání zde na krajnici je poněkud omezující vůči ostatním účastníkům silničního provozu. Pokud byste se laskavě přesunula... Ne? Jak myslíte. Nedělá mi to žádnou radost, ale budu zjevně muset přitvrdit. Zároveň bych vás rád upozornil, že v naší zemi už by z vás touhle dobou dávno byly hamburgery nevalné chutě.
Tedy poslouchejte, vy ture posvátný, mohla byste, prosím, laskavě zvednout svůj nadměrný bachor a přesunout se na druhou stranu silnice? Potřebuji projet a vaše rozlehlost mi poněkud překáží. Děkuji.

Fandom: Gentleman v Indii
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Irské invektivy
« Reply #2 on: 07. May 2015, 21:34 »
Irské invektivy (1972)

Doprdele, ženská, vy jste snad ještě vymletější než ten záznamník, co mi tam skočil před váma. Už jsem říkal zhruba devětkrát, že potřebuju přehlásit syna na novou základní školu, poněvadž jsme se kvůlivá smrti mé drahé manželky přestěhovali sem, do smradlavého Londýna, a nechci, aby rostl jako dříví v lese. Tak mi, sakra, přestaňte nabízet penzijní připojištění a kdejakou další nekřesťanskou sračku, ať můžu tenhle dosud zbytečný telefon položit a jít zase makat. Jasné? Jak jako paragraf šestnáct, kurva, osobo, to vaši soldáti mu zabili matku, ne já, ale jak chcete, stavím se a moje legálně držená pistole taky. Maucta.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Bujará bohyně
« Reply #3 on: 07. May 2015, 21:47 »
Bujará bohyně

Vážená paní.
O doby, co jste se přistěhovala do zdejší dimenze, působíte pouze problémy. Srovnejte si laskavě v té své blonďaté hlavince, že mám na starosti rovnováhu vesmíru, a její vychylování kvůli Vašim večírkům nehodlám tolerovat.
Chápu, že vzhledem k tomu, že jste vznikla z mořských pěn a jisté nelichotivé části Úranova těla, je nejspíš obsah Vašeho dekoltu větší než Váš mozek, nicméně věřte, že pokud se to bude opakovat, Váš zmrzačený manžel se dozví o tom, co se děje, když není doma.
A kdybyste laskavě přestala házet olivy do mé kaktusové zahrady, byl bych Vám též opravdu povděčen!

Bůh.



Fandom: Crossover (Lentilka & Řecké mýty)
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: