Author Topic: Téma číslo 1088 (20. 4. 2015) - Húd 10  (Read 1806 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 1088 (20. 4. 2015) - Húd 10
« on: 19. Apr 2015, 16:14 »
A když mu dáme přízně okusit poté, co dotklo se jej neštěstí, volá: "Zlé ode mne odešlo!" a pln je radosti a vychloubání.

Takže to nakonec všechno dobře dopadlo.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dobrovolní deratizátoři
« Reply #1 on: 20. Apr 2015, 12:45 »
Dobrovolní deratizátoři (#panska_jizda BBY)

Zaprášeným městečkem na zbytečném asteroidu ve Vnějším okraji pobíhal hostinský a jásal. Nikdo z okolních horníků netušil, co se stalo, protože ten samý pán prakticky celý minulý týden fňukal na nepřízeň osudu, ale byla to vítaná změna.
„Zachránili mě, spasili mě!“ volal. Místní přemýšleli, jestli konečně našel nějakou solventní firmu, která mu pomohla od toho strašlivého zamoření correliánskými šváby, ale nemuseli přemýšlet dlouho.
„Lidičky, přišli ke mně dva chlupatci s kufrem! Vypili všechny zásoby, platili novou a nejen že pak z hladu všechny šváby vyžrali, dokonce i za ně mi zaplatili! Jsem zase v plusu!“
Chlupatí spasitelé mezitím táhli dál.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Voslava vymetení vagabunda
« Reply #2 on: 20. Apr 2015, 13:26 »
Voslava vymetení vagabunda (navazuje na tohle)

Simbacca seděl v cukrárně a bylo to snad poprvé, co jeho nadšení přímo nesouviselo s tím místem. Jasně, měl radost, že vidí a bude moc sníst spoustu kremrolí, ale hlavním důvodem byl fakt, že přežil dnešní misi.
„Něco slavíš, chlapče?“ laškoval cukrář, když mu nesl první tác dobrot.
[„Jo, že na mě šáhlo zlo a že jsem to přežil,“] odvětil Simbacca, o tom temném pánovi a jeho temné duši se nezmiňoval a zakousl se do piškotu, čímž dal jasně najevo, že dál mluvit nebude. Jessica, která seděla vedle a byla jeho předchozím holedbáním a děkováním naprosto vyčerpaná, to jednoznačně ocenila.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Tanečník a tatar
« Reply #3 on: 20. Apr 2015, 23:16 »
Tanečník a tatar

Jakkoli byla Melody Queenová v těch šatech nemelodyovatá, Florence si ples neužíval. Začínal přemýšlet, jestli ho někdo nezasáhl confundem, že si vymyslel takovou quichotinu a pozval zrovna ji. Byla pometlo. A to ještě nevěděl, že chtěla jít nahá.
Těžko říct, jestli by ho to odradilo či naopak, každopádně když tak viděl, jak se rudá pohroma motá sálem, tu shazuje tác s šampaňským, tu oslovuje jednohubky jako blízké příbuzné, začínal si pomalu ale jistě zoufat.
Když konečně kapela oznámila poslední skladbu, po které si začala balit fidlátka, s úlevou doprovodil slečnu k mrzispolce a od té doby byl považován za hrdinu.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: