Author Topic: Bonus číslo 113 (10. 4. 2015) - Rozpoznání  (Read 1018 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bonus číslo 113 (10. 4. 2015) - Rozpoznání
« on: 08. Apr 2015, 13:41 »
V prvním dubnovém bonusu se vrátíme do školních lavic a napíšeme si něco, co jsem osobně strašně nenáviděl: popis postavy. Pěkně co nejpodrobnější, aby bylo možné Rozpoznání i bez toho, že budeme znát jméno dotyčného.

Zájemci o hardcore verzi to napíšou v první osobě.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Popisné prozření
« Reply #1 on: 08. Apr 2015, 18:35 »
Popisné prozření (5 BBY)

Stál přímo přede mnou a debilně se šklebil. Výška dva metry, narezlé chlupy, oči černé. Wookiee. Vypadal, jako by ho někdo vypral a vyždímal: oči měl znavené, podlité krví, od koutku úst mu kapala slina. Od pohledu alkoholik, soudě podle montérek a špíny popelář. Vlastně se spíš tak nějak opíral o futro, než že by stál, a spíš se snažil neusnout než že by se šklebil.
Na nohou měl boty, což mě trochu překvapilo, a v kapse světelný meč, což mě překvapilo více. Když jsem navíc podezřívavě nakrčil obočí, napodobil mě.
V tu chvíli mi došlo, že čumím do zrcadla.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Dopis domů
« Reply #2 on: 10. Apr 2015, 00:20 »
Dopis domů

Milý tatínku.
Nedařilo se mi v posledních dnech dobře. Myslím, že bys mě ani nepoznal. Vyrostl jsem ze svého posledního slušného obleku, a tak teď připomínám bezdomovce. O Ezru jsme totiž přišli při posledním střetu.
Už se taky vůbec neholím. Břitvu, kterou jsi mi daroval, jsem nechal mezi žebry nějakého Smrtijeda. Je mi to opravdu moc líto, ale byla to nouzová situace.
Též mi chybí pár prstů, omluv tedy roztřesený rukopis; jeden z kamarádů mi teď vyrábí protézu, takže Ti budu moct brzy znovu napsat.
Bohužel Ti nemůžu sdělit, kde přesně jsme ani co děláme.

S uctivým pozdravem,
Tvůj syn.


Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Frivolní fialka
« Reply #3 on: 10. Apr 2015, 13:51 »
Frivolní fialka (30 BBY)

Měla od přírody fialové vlasy, růžovou pleť a fakt moc pěkný obličej.
Zbytek vlastní rasy ji přitom vnímal jako naprosto průměrnou: její oči byly od sebe tak akorát, nos měla jen o trochu menší než průměr a v optimální výšce, na plnost průběžně přebarvovaných rtů si nikdo nestěžoval. Její pohled byl smyslný a laškovný, ať už měla nasazené barevné kontaktní čočky nebo ne, a vlasy nosila volně rozpuštěné, asi aby tím dala najevo svou nespoutanost.
Na lidské standardy to ovšem byla kočka první kategorie, takže se těžko divit, že ji plynaři na domovském Bespinu poznávali spolehlivě i jenom podle prsou.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: