Author Topic: Téma číslo 1036 (27. 2. 2015) - Stigmatofilie  (Read 1247 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 1036 (27. 2. 2015) - Stigmatofilie
« on: 26. Feb 2015, 21:36 »
Stigmatofilie

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Krevní kink
« Reply #1 on: 26. Feb 2015, 23:52 »
Krevní kink

„Neměl jsi mi to dělat!“ řval mladík, sotva vběhl do šera místnosti, a přiměl jejího jediného obyvatele zvednout oči od Stmívání.
„Copak?“ zeptal se rozvážně.
„Jsem úplně rozbitej. Sbalil jsem jednu zdravotní sestru, všechno šlo jak na drátkách, za deset minut byla nahá, ale já nic.“
„Nic?“
„Žádná krev tam, kde by měla, chápeš?“
„Ach tak.“
„Nasralo mě to tak, že jsem rozkopl dialýzu a to, že při pohledu na všechnu tu stříkající a kapající krev už erekce přišla, se mi nezdá ani trochu cool.“
„Neboj, to za pár let přejde úplně.“
„A to mě má jako uklidnit?“
Inu, upíři.

Fandom: Equilibrium
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Fanynka frňáku
« Reply #2 on: 27. Feb 2015, 22:33 »
Fanynka frňáku (1975)

Ačkoliv byla Anabelle Howellsová spolužačkou z ročníku i koleje, Flannovi se z ní vždycky tak trochu ježily chlupy v nose. V tom nejlepším slova smyslu, pochopitelně. Žádný student Zmijozelu možná nehýřil entuziasmem a dobrou náladou, ale ona koukala vysloveně přichcíple a pořádně se rozmlouvala jen v přítomnosti Andrewa Browna, a to ještě málokdy.
Flann samozřejmě nemohl vědět, že za to všechno může její fakt povedená rodina, takže se jí přirozeně trochu bál a snažil se ji pochopit.
A ten  jeden nadšený pohled, který při jednom z tréninků věnovala jeho potloukem nakřáplému a notně krvavému nosu, ten tomu ale vůbec nepomohl...

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nebezpečné choutky
« Reply #3 on: 27. Feb 2015, 23:32 »
Nebezpečné choutky (1733)

Najali si je relativně nedávno, ale s vyřízením té záležitosti skutečně spěchali a nebáli se přistoupit na jejich drzé navýšení ceny. Mohlo to znamenat jen to, že jejich klienti byli skutečně zoufalí a potřebovali se svého problému zbavit pokud možno okamžitě.
Grok a jejich banda na to teda vlítli a už za týden měli zaměrěný svůj cíl a šlo jen o to vtrhnout do jeho bytu a zpacifikovat ho.
Vykopnuté dveře, napumpovaný běh chodbou a rozražení dveří do koupelny. Tam přes okraj vany hozená holka s podřízlým hrdlem a ve vaně jejich cíl s pérem v ruce a potřísněným obličejem.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: