Author Topic: Téma číslo 1014 (5. 2. 2015) - Teleiofilie  (Read 1287 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 1014 (5. 2. 2015) - Teleiofilie
« on: 05. Feb 2015, 13:49 »
Teleiofilie bla bla bla

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Profesní předpoklady
« Reply #1 on: 05. Feb 2015, 14:41 »
Profesní předpoklady (2311)

Malkavianský barman v krevním baru na Terra Prima toho vydržel hodně, ale tenhle Nosferatu byl prostě moc. Poprvé přišel před týdnem a od té doby každý večer soustavně brečel, jak ho přeměna připravila o všechny kamarády a jak ho nikdo nemá rád.
„Víš hovno o tom, co je prokletí,“ přetekl barmanovi pohár trpělivosti a málem mu spadlo sombréro.
„Tobě se to kecá, vypadáš normálně.“
„Jo, ale začali se mi líbit dospělí lidi. S vyvinutýma sekundárníma pohlavníma znakama a tak, radši bych byl obluda. Víš, jak to bylo ponižující?“
„To nechápu, vždyť to je normální, ne?“
„No, já byl katolickej kněz.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Algernnoniny avantýry
« Reply #2 on: 05. Feb 2015, 17:01 »
Algernnoniny avantýry (15 BBY?)

Algernnon de Bray, ta mladší, byla možná teprve nezkušená a nevycvičená, ale toho chlapa cítila díky Síle už přes dvě zdi. Šmejdil kolem a soudě podle sálajícího chtíče bylo dost zřejmé, co v těch temných uličkách v levnější čtvrti na Coruscantu hledá.
Stejně jako její matka, i tahle Algernnon byla oportunistická kurva a řekla si, že to za pokus stojí. Třeba v ní najde zalíbení a vezme ji na nějaký lepší svět, nebo jí aspoň koupí něco k večeři. Přinejhorším si aspoň užije.
Ukázalo se, že ho šestiletá holčička zas tak nerajcuje, tak mu aspoň uřezala nohy a šlohla peněženku.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Tarenova vykopávka
« Reply #3 on: 05. Feb 2015, 20:24 »
Tarenova vykopávka (1976)

Taren měl na sobě kožené trenýrky, které úchylně obepínaly jeho dětskou prdelku. V ruce svíral bičík a na očích měl černou škrabošku, protože mu někdo řekl, že škrabošky jsou cool.
Jako šelma obcházel vrásčitou kolejní ředitelku Nebelvíru přivázanou k židli, a na rtech mu pohrával vítězoslavný úšklebek. V očích se mu odrážela notná dávka chtíče, ačkoliv ještě ani pořádně nevěděl, co to chtíč je. „Vždycky ses mi líbila, Amálko,“ zavrněl zamilovaně a povzdechl si. „A teď mi řekni, že mě miluješ, a že spolu půjdeme na večeři, jinak ti nabacám.“
Tohle bylo poprvé, kdy byla Superžena Amelia Baneová v koncích.

Fandom: Felix Felicis!

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Poprvé s cizincem
« Reply #4 on: 05. Feb 2015, 20:57 »
Poprvé s cizincem (151 ABY)

Bylo na tom něco zvláštního, zvráceně špatného a ona si nedokázala pomoci. Bylo ji z toho úzko, protože ve svém okolí nebyl nikdo jako ona a nemohla se ani nikomu svěřit ze strachu z odhalení a ostudy a posměchu. Naštěstí existoval holonet a na něm spousta diskusních místností, kde se mohla vyřádit dosyta. Jenže to nebylo doopravdový.
Kluci jejího věku byli ale až příliš trapní a nezajímavý, a tak se rozhodla zariskovat a dala se do řeči s jedním cizincem. Vypadal, že už měl za sebou mnoho zim a moc už jich nezbývá, ale to ji přitahovalo. Snad ho neklepne.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: