Author Topic: Téma číslo 1012 (3. 2. 2015) - Passiofilie  (Read 1399 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 1012 (3. 2. 2015) - Passiofilie
« on: 02. Feb 2015, 18:42 »
Passiofilie nám taky neni cizí a proto si o ní napíšeme drabble.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Trocha terapie?
« Reply #1 on: 03. Feb 2015, 15:32 »
Trocha terapie? (3976)

Být na jedné lodi s hyperaktivním lachtanodlakem nebylo snadné ani pro ostřílené Vikingy, ovšem pohledná americká psycholožka vysloveně trpěla.
„Takže ty umíš vstupovat do snů?“ zeptal se jí, když se ještě skoro neznali, a ona bláhově přikývla.
„Nejen do snů, taky umím lehce upravovat vzpomínky.“
„To bych hrozně potřeboval,“ zajásal, „mám totiž asi trauma z dětství.“
„Trauma?“
„Jo. Když jsem byl ještě malej lachtan, chytli mě rybáři, svázali a strašně mlátili.“
„Takže chceš zapomenout?“
„Mě spíš napadlo, jestli bys nemohla přepsat ty rybáře sebou a chvilku si hrát...“
Facka by se mu mohla líbit, tak ho radši střelila mezi oči.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Wosum wodstínů Woallca
« Reply #2 on: 03. Feb 2015, 16:14 »
Wosum wodstínů Woallca (22 BBY)

O tom, že má mistr Denyzz pár temných tajemství, věděl každý, ale jejich pravá podoba naštěstí zůstala utajena i poté, co zjistil svou rasu a přesný věk.
Na stoického rytíře Jedi se mu totiž fantazie občas vydávala po opravdu bizarních cestičkách, na nichž ho často doprovázela jeho padawan, Algernnon de Bray, a to i po své domnělé smrti. Cestičky to byly úzké, zrádné a pokryté řetězy, ale dokud to bylo jen ve snech, nepovažoval to za nebezpečné.
Pravé peklo nastalo ve chvíli, kdy ho poněkud odrostlejší Algernnon lapila a díky vyplnění některých snů v něm málem probudila jeho vnitřní bohyni.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Zamilovaný vědec
« Reply #3 on: 03. Feb 2015, 16:18 »
Zamilovaný vědec (2185)

„Ustaraně: Já ti nevím,“ svěřoval se Tezpal Grokovi, když už byli v baru sami a krogan vlastně už jen uklízel, což ale neznamenalo, že by neposlouchal, „asi to není ta pravá.“
Pro úplnost je třeba zmínit, že si elcor našel milenku. Bylo záhadou koho, ale byla zaměstnankyní.
„Proč myslíš?“ zajímal se barman a v duchu si skládal psychologický profil a porovnával ho s holkama ze základny.
„Nervózně: Hádáme se.“
„Jenom?“
„Provinile: Uráží mě, ošklivě, a když jí to vrátím, tak se akorát rozpálí.“
„Vzteky?“
„Spiklenecky: Vzrušením. Unaveně: Je to matoucí.“
„Chudinko moje malá… Až tě domate, přihraj ji ke mně.“

Fandom: Mass Effect

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
A proto nemůžeme mít hezké věci
« Reply #4 on: 03. Feb 2015, 23:46 »
A proto nemůžeme mít hezké věci

Ariana to na světě ani ve škole neměla lehké. Mnozí soudili, že je to kvůli tomu, jak je divná, ale na vině byla spíš vyšší moc než ona sama. Za každých okolností jí házela pod nohy ty největší klacky a vypadalo to, že si v deprimování té blonďaté chudinky libuje.
Ona to totiž byla pravda; onen vyšší princip, zvaný pro nedostatek lepšího termínu pisatelkou, Arianu pozvolna bolestivě ničil psychicky i fyzicky a vynalézal stále rafinovanější způsoby, jak jí ublížit. A užíval si to tak moc, že to mnohé znepokojovalo.
Ariana prostě mohla být ráda, že během šesťáku jenom porodila.
Chobotnici.

Fandom: Felix Felicis ooc au
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: