Author Topic: Téma číslo 1007 (29. 1. 2015) - I see what you did there  (Read 1302 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bradavický Batman
« Reply #1 on: 29. Jan 2015, 17:58 »
Bradavický Batman (1977)

Na chodbě seděli dva anonymní šikanátoři a drželi si vatu v nose.
„Já ho fakt nesnášim,“ mrmlal jeden.
„Co se vlastně stalo?“ zjišťoval druhý, který se k potyčce přimotal vlastně jenom proto, aby podpořil prvního.
„Ten smradlavej Ir mě chytil, jak vysvětluju Spencer Woodsový, jak se chovat k nám čistokrevnejm.“
„A to tě začal mydlit jen tak, nebos mu něco řekl?“
„Řekl jsem mu, že jedinej, kdo mi to může zakázat, je jeho máma.“
„A víš, že jeho máma je mrtvá, žejo?“
„Ale však v tom je právě ten vtip!“
„No já vim, ale víš jak, on to možná nepochopil...“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Roseův nový účes
« Reply #2 on: 29. Jan 2015, 19:53 »
Roseův nový účes

Čtyři nebelvírští se plížili s hůlkami připravenými k okamžitému seslání kouzla, jako by každou chvíli čekali útok. Důvod tohoto počínání kráčel nějakých dvacet kroků před nimi. Zmijozelský sedmák Florence se dnes cítil extrémně dokonale a tak si vykračoval středem; nenápadně ho sledovat by zvládl pravděpodobně i slepec.
"Teď," zaznělo, když se na okamžik chodba mezi rudou gardou a cílem vyprázdnila. Tiše vykročili vpřed a jako jeden muž hlesli: "Herbifors!"
Zmijozel ucítil lehké zasvrbění, ale protože drbání by mu pokazilo účes, pokračoval nerušeně v chůzi. Na hlavě mu kvetly čtyři růže a stejný počet nebelšketýrů se právě pobaveně poplácával po zádech.

Fandom: Felix Felicis!
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sourozenecké souznění
« Reply #3 on: 29. Jan 2015, 21:44 »
Sourozenecké souznění

Málokdo chápal, proč Edvin trpí na palubě svojí lodi přítomnost upíra, a to ačkoliv to byla jeho sestra. Rasputina přeci taky vykuchal s radostí, a to byl jeho praděd.
Teprve časem zjišťovali, že sourodní sdílí víc než pár genů a nějaké ty upíří předky: patrně díky reziduálnímu napojení na malkavianskou mentální síť spolu často ani nemuseli mluvit, aby si vyměnili poznatky, dokázali jeden druhého lokalizovat i z druhého konce vesmíru a netřeba snad rozebírat výhody, jaké mělo toto spojení v boji.
A taky byla jediná, kdo chápal, že jeho občasné přirovnání některého místa k legendárnímu Brnu není tak docela kompliment.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Noční směna
« Reply #4 on: 01. Feb 2015, 19:19 »
Noční směna (18 BBY, nedělní žolík)

Šel za hluboké noci chodbou a že je hluboká poznal tady pod zemí tak, že když šel kolem spíže, nachytal tam zhulenou Jessicu s Champiem.
Setřepal poslední drobky z brady a pozastavil se pár kroků před umývárkou. Pozastavil, protože v rámu dveří viděl postávat opírajícího se Vojtu a zevnitř slyšel zvuky manuální práce a s ní spojené klení.
„Co se stalo?“ zeptal se se zájmem a přistoupil blíž.
„Myslím, že se ucpalo umyvadlo, tak to s Cae spravujeme,“ vysvětlil s úsměvem.
„Proč js-, á,“ pochopil, když se Cae otočila a spatřil ji v tom ušmudlaném, na správných místech, mokrém tričku.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: