Author Topic: Téma číslo 1006 (28. 1. 2015) - You don't say  (Read 1420 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 1006 (28. 1. 2015) - You don't say
« on: 27. Jan 2015, 13:42 »
My píšem drabbly.

[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Incesťáčkova slabá chvilka
« Reply #1 on: 27. Jan 2015, 19:09 »
Incesťáčkova slabá chvilka (1976)

„Víte, kdo já jsem? Taren Hart, vy idioti!“
„Nepovídej. To se teda máš, gratulace, kámo,“ odvětil havraspárskému blonďáčkovi Maxmillian McTavish a pobaveně se ušklíbl.
„To je něco jako výherní los do loterie, nebo co?“ povytáhl obočí Maxův o chvilku mladší bratr Toby, načež do svého kumpána strčil loktem a oba se rozesmáli.
„Tatínek vám vyhlásí válku!“ zahulákal Taren rozrušeně, ale znělo to spíš jako zafňukání. Vzteky se klepal.
„Utíkej pryč, mazánku, než se ti něco stane,“ mrknul na něj Max laškovně.
Když se Taren otočil k úprku, bratři McTavishovi už se naprosto nereprezentativně váleli po zemi smíchy jako dvě hovádka.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Chodí chlapec, chodí?
« Reply #2 on: 28. Jan 2015, 14:19 »
Chodí chlapec, chodí? (4320)

Démon Desolas seděl na střeše krematoria, připaloval si o komín cigaretu a trochu se nudil. Naštěstí vesmír opět ukázal, že má smysl pro humor, a na téže střeše se zjevil archanděl Raziel, v rukou tašku grilovaných žebírek a na tváři samolibý úsměv.
„Vyřešil jsem tvou hádanku, pekelníče,“ oznámil.
„Hádanku?“ podivil se démon.
„Položils mi ji, když jsem se zeptal, jestli i démoni tančí na špičkách jehly.“
Démon si pamatoval, že anděla poslal k šípku, ne však jakoukoliv hádanku.
„Šel jsem se prostě zeptat přímo papeže,“ kasal se nebešťan. „A prý ne, chodí normálně na záchod, do lesa to má daleko.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Trubky a tma
« Reply #3 on: 28. Jan 2015, 14:38 »
Trubky a tma (20 BBY)

[„Tyjo, je tu docela tma, co?“] ozval se Simbacca chvíli poté, co si sedl všechen ten pádem rozvířený prach, a měl naprostou pravdu. Ať už se to při průzkumu hrobky propadli kamkoliv, denní světlo sem už dlouho nezavítalo.
„Nefrflej a zapni meč, můj mi vypadl z ruky,“ zavelela mírně rozhozená Jessica a podle zvuků šátrala  mezi sutí na zemi.
[„Mi taky, ale někde tu přece musí bejt.“]
„Někde tu musí bejt,“ zopakovala to s tak neobvyklým podílem opovržení v hlase, že by na ni byl mistr pyšný, „ty seš fakt baba, nějakou ještě větší novinku tam nemáš?“
[„Mám hlad.“]
„Neke!“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
To pomůže
« Reply #4 on: 28. Jan 2015, 19:27 »
To pomůže (56 BBY)

Chlouppek nesnášel ponorky. Tedy ne že by je nesnášel, to je silné slovo. Bál se jich, měl z nich panickou hrůzu. Ne přímo z ponorky, jako spíš z toho být v ní. Zavřený. A pod vodou. Vyzkoušel to jen párkrát a vždy si říkal, že už nikdy víc, protože to fakt nedával.
Jenže teď musel a nadával a chvíli brečel, než se do ní nasoukal a pak si sedl na bobek a zacpal si uši. A pak narazili na hloubkovou minu a začalo dovnitř téct.
„Asi by chtělo ty díry ucpat,“ houknul na námořníky se šílenstvín v očích.
„Nemáš izolepu?“

Fandom: Star Wars

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Převařená pohroma
« Reply #5 on: 28. Jan 2015, 19:52 »
Převařená pohroma - 1976

Učebnu halil temný dým bažinného zbarvení. Štípal do očí a při kontaktu s pokožkou ji potahoval podivnou vrstvou jakéhosi slizu stejné barvy, o které měli postižení až později zjistit, že nejde z kůže dolů, ani kdyby to vzali škrabkou na brambory.
Pořád to bylo lepší než kontakt s tou pobublávající věcí, připomínající krupicovou kaši na útěku, která se valila z kotlíku.
"Tobě ty lektvary moc nejdou, co?" drkl do zmijozela loktem npc spolužák s pobaveným šklebem. Patrick do něj zabodl naštěstí jen pohled a nikoliv nůž, který použil při krájení kořínků.
"Tvoje geniální schopnost dedukce mě nikdy nepřestane udivovat," odpověděl.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: