Author Topic: Bonus číslo 107 (28. 1. 2015) - Doge  (Read 2255 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bonus číslo 107 (28. 1. 2015) - Doge
« on: 26. Jan 2015, 15:30 »
So drabble, much nice, very wow.


Tenhle drabble bude tak hardcore, že ani není potřeba tu verzi vyhlašovat extra: jednoduše napíšete něco, co bude vypadat jako dílo Pesíka. Ti, co psa mají, to můžou zkusit i reálně, my ostatní se spokojíme s jednoduchými větami, chybami, nesmysly a vůbec pesími věcmi.
Jenom mu, prosím, počítejte slova.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dost drabble
« Reply #1 on: 27. Jan 2015, 17:11 »
Dost drabble

jé světlo jé ráno jé páníček vstává jé páníček zakopává o moje packy jé páníček nadává jé půjdeme se venčit jé hodně super fakt dobrý jé snídaně jé žvejkací kost jé páníček leze ze sprchy jé páníček o mě zakopává sranda moc nebo ne? zlý pes nene! jdeme ven jé sníh jé jé jé víc sněhu super paráda jauvajs kámen ve sněhu ne moc paráda jé klacík jé letící klacík honem honem mám ho zpátky páníčkovi a zase jé letící klacík honem honem trefil křoví nevadí honem jé veverka jé veverka veverka veverka vole veverka bác ošklivý pes ale fakt.

Fandom: Realita
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Psí pošta
« Reply #2 on: 27. Jan 2015, 21:07 »
Psí pošta (19 BBY)

auhoj batránku
jak se máž? mi se máme bodrře furt tu bojujeme jako diví, potřbeovali bysme možná tovji pomc, wruf wruf máš čaz? Ani nevm jak se totu jmenouje, lea sou tu takoví divní stromy a hrzoně moc bytevních drodiů a vopčaz ňákej ten tank. Já to smamodřejmě dávám holjema rukama ale řýkal sem si že by ses třeba taki chtjel pobavit tak dyštag doraš.
Ale neber sebou žádný pívo jako minule eště jemně z toho jemě blbě.
Podzravuj čampího a ať klyďně dorazí taky místa je tu dst a bytevních droidů úpně na rozdvání, fak necekám.
S podzravem

Vigri

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Marshmolko

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Hafana hladna
« Reply #3 on: 28. Jan 2015, 11:32 »
Hafana hladna

Vraf! Vraf! Ty ta pri ta brana! Toto bola moja plac! Vraf! Vraf! Huš! Kuš! Pekny fena, pekny... Zavrtela  ocaska, zavrtela. Pekno vrtela, pekno. Vraf! Vraf! Neišla preč! Vraf! Vratila sa fena s pekna ocaska! Vratila! Nevratila. Namysleny fena. Šnicel by si dala hafana. Šnicel! Šnicel! Šnicel! Panka da šnicel. Pozrela hafana na panka smutno. Pozerala smutno, pozerala. Panka neišla het! Hafana šnicel! Zla panka. Nedať dobra hafana šnicel. Smutna hafana. Škrabala, škrabala, škrabala. Mrcho blcho! Hafana  zakusla, počkala! Kusala, kusala, kusala. Hafana plno usto chlpo. Hafana hladna. Kakula. Hafana rada slepka kakula. Lizala hafana. Kakulo dobra. Hafana už nehladna.

Fandom: Realita
Don't Eat the Marshmallow!

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Ambice
« Reply #4 on: 28. Jan 2015, 14:08 »
Ambice

"Torchu bradu vhúzru a teť okapuj: šekť, haf."
"Šekť, haf."
"Vydíž, jak ty to de. A teť skus mluvit jkao já!"
"Jkao.. jaokež.. tadle?"
"Tomu se řyká přírosnej talend! Do toho! U rule! U make da rulez!" rozhléhalo se špinavou uličkou nadšené povzbuzování.
Polichocené "díkec" následovalo, s pečlivou výslovností. "Takš váněže myzlíž, že jtšě chvíli a dyš to zvládnem, liďy si náz zančou plýst se pesama a chovat náz?"
"Topol vjec. Dyť to znáž. Hle, hafanů pšiné plémnje, napodobyjme je aš zvíťezíem! zadeklamovala krysa a na závěr ukázkově zavyla, a k smrti tím vyděsila právě procházející čivavu stejné velikosti.

Fandom: eee.. realita?
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Utrpení pejskařovo
« Reply #5 on: 28. Jan 2015, 14:14 »
Utrpení pejskařovo

Hoď mi ho, děleeeej! Míček! Míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček. Pískááá! Písk písk písk písk písk písk písk písk písk! Ne-e, nepřestanu! Míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček míček. Ten je tak príma! Pískací míček! Proč mi ho nehodíš?!

Fandom: krutá realita

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Hafinky haf
« Reply #6 on: 28. Jan 2015, 20:03 »
Hafinky haf



Fandom: Meme

 

Další pískoviště: