Author Topic: Bonus číslo 105 (7. 1. 2015) - Double rainbow  (Read 2130 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bonus číslo 105 (7. 1. 2015) - Double rainbow
« on: 05. Jan 2015, 17:33 »
Double rainbow all the way across the sky, motherfuckers!
Plebej měl nápad, že bychom mohli napsat nějaký ten drabble, kde se vyskytují všechny barvy duhy, tak to zkusíme. Pokud se to nebude líbit, případně pokud sám něco nenapíše, vím, kde spí.
Těch barev se tam musí vyskytnout minimálně 8 základních a jménem, ale pokud jste ženská nebo to umíte googlit, klidně přidejte i výmysly jako tyrkysová a starosmetanová.

Hardcore verzi si může odškrtnout každý, kdo tam zahrne růžovou.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Gwen

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 156
    • View Profile
Není všechno zlato...
« Reply #1 on: 05. Jan 2015, 22:15 »
Není všechno zlato...

Poletování vesmírem a kradení, tedy "vypůjčování si" cizích technologií bylo fajn. Skoro vždycky. Tedy většinou. No, vlastně ve více než čtyřiceti procentech kráde- výpujček se ukázalo, že to nebyl nejlepší nápad. A ukazovalo se to i teď.
Gwen se cítila, jako kdyby si něco šlehla. Za okny totiž neprobíhalo klasické modré hyperprostorové bláznění, ale cosi červeno-zeleno-žluto...
"Hele fialová!"
... oranžovo-tyrkysovo-broskvovo-bílo...
"Černá je taky barva!"
… lososovo-khako-kamilkovo-eaudenilovo…
„Dost!“ zarazila ten barevný chaos Gwen a okna překryly ochranné panely.
Nameless tuhle technologii vrátila tak rychle, že si její původní majitelé ani nevšimli, že jim někdy zmizela.

Fandom: Star Wars JJJKKP

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Duhové duo
« Reply #2 on: 06. Jan 2015, 17:18 »
Duhové duo (1980+)

Flann opatrně zvedl tu růžovou věc, o kterou zavadil cestou na oběd, a vyhodnocoval.
Byla to ponožka, kterou si patrně sundaval ten samý člověk, co odhodil tu červenou a další hromadu jiného oblečení. Nejspíš ve spěchu. Na chodbě ležela ještě žlutá mrzimorská šála s černými pruhy, kousek dál zelený svetr, modré kalhoty a tehdy to začalo být podezřelé.
Moment, druhá šála?
Tričko, fialové, a další kalhoty vedle bílého svetru. Ta srdíčkovaná věc byly asi trenky, ale moc to nezkoumal.
Obezřetně nakoukl do otevřené učebny a rychle zase vypadl.
Kdo že to tam byl s Flaviem? To je tajemství, děsně tajný...

Fandom: Felix Felicis! asi radši AU
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dopravní duhy
« Reply #3 on: 06. Jan 2015, 18:06 »
Dopravní duhy (3333, použité názvy barev jsou odsud)

Na svůj první přenos pomocí teleportační magie se Nanuq Nielsen náležitě těšil, a tak se sjel kouzelnými houbičkami, aby si ten vjem trochu zpomalil a náležitě uložil do paměti.
Spatřil záblesk a okolí začalo měnit barvy. Bílá, starobílá, mrduňková, citrónová, mléčně zelená, azurová, nebesky modrá, nebeská modř, švestková, fialová, fialovitá, fialovnatá, orchidejová, cihlově cihlová, červená, oranžovočervenooranžová, sytě oranžová, zlatá, nepřesvědčivě zlatá, žlutá, rumunská zelená, zelená, slušně zelená a nejdnou byl slušně zelený i on a zvracel na docela obyčejně černou podlahu vesmírné lodi na druhé straně galaxie.
Přišlo mu pak trochu paradoxní, že Bifröstu se smáli a přišel jim teplej...

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Blueberry Lady

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
    • Dreaming garden
Jako svatá Kateřina
« Reply #4 on: 06. Jan 2015, 22:02 »
Jako svatá Kateřina

Když proti mně stáli s pálkou a boxerem, z nějakýho důvodu mi před očima bleskla pitomá legenda o svatý Kateřině, který při mučení hrálo tělo všema barvama. Moje tělo si vystřihlo podobný číslo. Nejdřív bílá, barva strachu, za chvíli jsem byl zelený hrůzou, ale to už mi z těla kapala oddaná červená, doprovázená modrými podlitinami. Před očima jsem viděl zlatý hvězdy, něco mi říkalo, že zlatá nebude barvou spásy. V momentě, kdy moje tělo začínalo nabírat nekrotický odstín fialové, měl jsem před očima dokonalou černou. Málem jsem umřel, a to všechno jenom proto, že jsem se těm idiotům zdál růžovej.

Fandom: originální
"Tam jistě žijí lidé. Půjdu se k nim podívat a sežeru je."

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Špinavá prácička
« Reply #5 on: 07. Jan 2015, 21:34 »
Špinavá prácička (2184)

Krycí jména jsou důležitá a od dob svatého Tarantina bylo zvykem používat barvy. Grok to věděl, a tak, když byl donucen nepříznivým sledem událostí klenot F’lirm, neboli Dvojitou duhu, měl o jménech jasno. Bral to nezaujatě.
„Ty seš Pan Černý, ty Pan Červený a ty Pan Zelený, jasný?“
„Jasně,“ ozvalo se mu souhlasně.
„Ty Pan Modrý…“ čekal jestli bude Fil protestovat, ale věděla, že na „pan“ nebo „paní“ nezáleží, „Pan Žlutý, Pan Fialový, Pan Oranžový a ty Telwine, ty seš Pan Bílý.“
„Nesouhlasím, chci být Pan Růžový.“
„Pan Růžový jsem já, ale když se ti to nelíbí, seš Pan Buzerant.“

Fandom: Mass Effect

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Nečekaná překážka
« Reply #6 on: 08. Jan 2015, 02:03 »
Nečekaná překážka

Rozvážně kráčel chodbami a bylo mu líto, že je to ze sklepení do žlutého hnízda tak blízko.  Kdyby se vlekl do věže, ať už obývané červenými či modrými, měl by aspoň víc času si rozmyslet, co říct...
Místo obvyklé kolejní kombinace zelená/ bílá měl na sobě formálnější černou, a v ruce svíral víc než reprezentativní dar - nádherný, obrovský květ, přecházející z oranžové do fialové. Optimisticky se usmíval - což vydržel přesně do chvíle, kdy ho dlaň začala pálit.
Pochopil okamžitě.
Ta blbá kytka byla jedovatá...

Věřit, že se mu to tentokrát povede? To mohl asi rovnou začít uctívat Neviditelného růžového jednorožce.

Fandom: Felix Felicis (pravděpodobně AU)
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: