Author Topic: Téma číslo 968 (21. 12. 2014) - Probuzení tmy  (Read 1375 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8477
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Probuzení tmy, dun dun duuuuun.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8477
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Probuzený požírač
« Reply #1 on: 20. Dec 2014, 15:54 »
Probuzený požírač (5000)

Byl to budík jako každý jiný. Klasický s ručičkami, velký tak akorát na noční stolek a  na první pohled naprosto obyčejný. Na pohled druhý už šlo vidět jednu drobnou neobvyklost, a to sice čtvrtou ručičku, která neměřila vteřiny, minuty ani hodiny, nýbrž roky. Druhým, zajímavějším a neviditelným, prvkem byl brownův nepokoj, díky němuž mohly ručičky tikat bez natahování i pár milionů let. Což se rozhodně hodilo, protože než s klasickým řinčením zazvonil, uběhlo skutečně hodně času a vesmír se dost změnil.
Chtulhu ho ještě dvakrát zamáčkl, ale napotřetí už opravdu musel vyrazit a zahrnout Mléčnou dráhu temnotou a absolutním zlem.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6252
  • The Progeny
    • View Profile
Buclatý budíček
« Reply #2 on: 20. Dec 2014, 21:29 »
Buclatý budíček (pro Hippopotamii)

Žíža opět cestoval po okolí Muminího údolí, s písničkou na rtech a lahví bezové limonády v batohu.
Dělal to často, dělal to rád. Poznal kus světa, zacvičil si a ještě mohl vyhnat pár lvů z mapy a zakreslit tam, co skutečně viděl.
Ovšem tahle konkrétní výprava, ta měla následky mnohem dalekosáhlejší. Zastavil se na kopečku, z nějž nádherně viděl na celé okolí, posilnil se limonádou a začal kreslit, u čehož si samozřejmě zpíval. A protože zpíval rád a nahlas a pod tím kopcem byla jeskyně, probudil jejího obyvatele.
Morana sice vylezla až za měsíc, ale stejně Vysoký jalovec bytostně nenáviděla.

Fandom: Mumínci
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Já a mé temné já
« Reply #3 on: 21. Dec 2014, 23:22 »
Já a mé temné já (14 BBY)

Každý to v sobě má, tu temnotu, která je součástí duše i srdce. Ani on nebyl výjimkou a to se považoval za toho hodného. Možná to bylo namyšlené o sobě tak smýšlet, obzvlášť když věděl, že když se v něm probudila poprvé, tak způsobil smrt mnoha nevinných. Nikdy si to neodpustil a ani nesměl. Ta vzpomínka byla trvalým svědectvím toho, čeho všeho může být někdo schopný.
Slíbil si, že už se to nikdy nesmí stát, že ta tma se nesmí už nikdy dostat na povrch. Ale když umřela Jess a on věděl, komu se může pomstít, s úsměvem slib porušil.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: