Author Topic: Téma číslo 935 (18. 11. 2014) - Taks to táto říkal  (Read 1178 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Taks to táto říkal, drabble je lék.

Aar Ghuntu

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 68
    • View Profile
    • Deinceps
Jdi do toho
« Reply #1 on: 17. Nov 2014, 21:08 »
Jdi do toho

"... no tak sem tam za ní vlez.." pokračoval Jorges ve vyprávění. "Bylo to děsně úzký, vodřel sem si panděro.. hele.." svlékaje si košili drmolil dál.
"To víš, klimatizačka byla nadějná schovka, ale šel sem po ní i tam.. Hlavně se nenechat vodradit, tak mi to dycky řikal."
Arden jen nevěřícně spráskl ruce.
"Chyt sem jí za nohu, ale kopla mě.." osvětlil Jorges své mokvající oko a křivý fialový nos.
"Hlavně se nenech ničim vodradit, to mi dycky řikal. .. Prej pokus vo znásilnění!" pobouřeně mával pouty na rukou.
Arden se opatrně zeptal "A prosim tě, jak se vlastně tvoji rodiče seznámili..?"

Fandom: Star wars
s úctou
Aar Ghuntu

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6252
  • The Progeny
    • View Profile
Trable s tátou
« Reply #2 on: 18. Nov 2014, 14:54 »
Trable s tátou (210 ABY)

Simbacca strašlivě klel. Zaspal snad poprvé za posledních sto let a zrovna v den, kdy si jeho jediná rozumná dcera brala toho mimoně z vedlejší vesnice. Možná to byl doktor, ale to Simbaccu a jeho geny po dědečkovi ani v nejmenším nezajímalo.
Teď na sebe rychle hodil sváteční hábit, vyběhl z domu a cestou vymýšlel projev, který se od něj jako od náčelníka, otce a oddávajícího zároveň tak nějak čekal.
[„Jdeš pozdě,“] slyšel těsně před otevřením obřadní síně.
[„Otec nechodí nikdy pozdě, tati, ani brzo, chodí vždycky tehdy, kdy chce.“]
[„To je vlastně pravda,“] hihňal se duch a pomalu mizel.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8477
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Popelnicové prohřešky
« Reply #3 on: 18. Nov 2014, 15:43 »
Popelnicové prohřešky (2746)

„Táto, táto!“ řvala jakási selka a vbíhala do světnice, jako by nesla zprávy o tom, že se prezidentem Spojené federace planet stal křeček, „tak se to stalo, jaks říkal! Měls pravdu, všechno se to stalo!“
„Co řveš, mámo?“ kontroval pantáta z kanape, „já mám pravdu furt, buď konkrétnější.“
„No jaks říkal že sousedka Vopičková je čarodějnice.“
Hlava rodiny znejistěla.
„To že jsem říkal?“
„Jo, jaks jednou přišel děsně nalitej.“
„Jo aha,“ plácl se muž, nebo tak něco, do čela a chtěl uvést věc na pravou míru, ovšem pak si to rozmyslel. „Dobře jí tak.“
Neměla mu vyčítat, že netřídí odpad.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Na má slova dojde
« Reply #4 on: 18. Nov 2014, 22:54 »
Na má slova dojde (2186)

„Tak jsi měl asi pravdu,“ pokyvoval hlavou skleslý syn a díval se na svého otce, který hleděl k obloze byl zádumčivě tichý.
„V čem přesně,“ dokázal, že poslouchal a odvrátil zrak od té scenérie.
„Když jsi říkal, že tě máma přivede jednou do hrobu,“ povzdechl si a otevřel si pivo, které vytáhl z batohu.
„Jo a to mi to nikdo nevěřil,“ ušklíbl se a vzduch protnul hrůzostrašný troubivý zvuk Reaperů snášejících se z nebe. Bylo jich mnoho a bylo jasné, že není šance úniku. Hlavně, že potřebovala na dovolenou na Thessii. A k tomu si zaklepe bačkorama jako první. Nána.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: