Author Topic: Téma číslo 927 (10. 11. 2014) - Prosit smíš  (Read 1241 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 927 (10. 11. 2014) - Prosit smíš
« on: 09. Nov 2014, 18:16 »
Prosit smíš, i tak ten drabble napíšeš.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Toutatis trollí
« Reply #1 on: 10. Nov 2014, 13:16 »
Toutatis trollí (5000)

„Moudrý Toutatisi,“ lkal hlas jistého nemotorného válečníka z planety Bretagne a nebylo to obvyklé lomení rukama nad rozlitým mlékem. Tento Gal vesmírného věku seděl v dřevěné kapličce pod kytičkou jmelí a modlil se ke svým bohům, protože něco potřeboval.
„Prosím, vyslyš ve své neskonalé dokonalosti a bezmezné všemocnosti prosbu jednoho bídného červa v nouzi.“ Byl by pokračoval, ovšem vyrušil ho podivný zvuk za zády, který indikoval materializaci oslovovaného boha. Modlitebník netušil, co dělat, a jen s obtížemi se rozkoktal.
„Jak skvostná a velkolepá je tvá moc, tys mi vážně přišel pomoci?“
„To ne, ale pokračuj, poslouchá se to moc pěkně.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Průhledná primadona
« Reply #2 on: 10. Nov 2014, 13:47 »
Průhledná primadona (1975)

Bradavický ples jel na plné obrátky a na pódium dokonce nastoupil ten mimoň s dudami, na které hrál Hey Jude, ale Algernnon de Bray se moc nebavila.
Všichni tančili, nebo si aspoň u stolu živě povídali, a ona se nudila. Původně chtěla strašit syna svého vraha, jenže duchů se v Bradavicích nebál nikdo, natož on. Přemýšlela tedy, že z plesu uraženě odejde a napíše o něm ošklivý drabble, když se k ní přiblížil další duch.
„Smím prosit?“ otázal se, v hlase podobné zoufalství, jaké sama pociťovala.
„Smíš,“ odvětila ledově, „ale na mě jsi moc velká lůza.“
Jednou zastřelit někdy nestačí.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Cos řekls?!
« Reply #3 on: 10. Nov 2014, 18:40 »
Cos řekls?! (EhmBBY)

Tohle se trochu vymklo z kontroly. Držel ho za krk, hlavu přimáčklou k pultu a rozhodně byl jen pár krůčků k tomu, aby to dopadlo hodně špatně. Kde se to v něm tak najednou probudilo barman netušil, vlastně ani moc dobře nechápal, proč zuby skřípe po dřevěné desce pultu a zrovna dočiněním toho chlupáče, který zde za celý večer společně s kumpánem propil přibližně za novou středně velkou vesmírnou loď a lampičku.
„Prosím, pusťe mě, omlouvám se, jestli jsem vás urazil. Prosím,“ snažil se z toho vyváznout.
„To můžeš, ale ještě jednou mi budeš cpát víno a fakt se neznám!“

Fandom: Star Wars
#panska_jizda

 

Další pískoviště: