Author Topic: Téma číslo 926 (9. 11. 2014) - Chata pod sněhem  (Read 1374 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Chata pod sněhem, nejlepší dovolená pro drabblisty. Pokud fungujou internety.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ideální izolace
« Reply #1 on: 08. Nov 2014, 20:20 »
Ideální izolace

Champbacca ten nápad dostal krátce poté, co se vrátil ze Zamhareeru.
Prostě si najde nějakou jinou opuštěnou sněhovou planetu a postaví si tam chajdu na příležitostné chlastání, až ho všichni začnou štvát. Stačilo by pár prken, zakrýt to celé hromadou sněhu a s pár bednami tvrdého a nádrží piva by tam do jara určitě vydržel. Pokud by na té planetě jaro měli, samozřejmě.
A určitě by to byl i dobrý úkryt pro případ, že se klony otočí proti Jediům a Republiku nahradí fašistický aparát Impéria s pifkou na uživatele Síly.
Tak proč že to tak nikdy neudělal? Prostě zapomněl, no.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Zasněžená základna
« Reply #2 on: 08. Nov 2014, 20:45 »
Zasněžená základna (1975)

Když Flann viděl strýcův srub na Islandu, moc ho nenadchl a zvracení způsobené prvním přenosem tomu taky dvakrát nepomohlo.
Naštěstí nedal na první dojem a jakmile dostal od tety rybí toast, nechal se Finnianem zavést do kůlny za srubem. Ta vypadala ještě hůř, ovšem kromě lopat se v ní nacházel taky tajný vchod do roubeného podzemí s archivem runových manuskriptů, truhlou kouzelných kamenů a hlavně několika domácími skřítky.
Sníh, který často zavál i nadzemní část srubu, perfektně izoloval nejen teplo, ale i zvuky, a je tedy jasné, že se tam občas děly i věci čarovnější než přepisování rané skaldské poezie.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Bílé neni nikdy dost
« Reply #3 on: 09. Nov 2014, 18:28 »
Bílé neni nikdy dost (2185)

Začal padat sníh a byla to taková chumelenice, že na dlouhé hodiny zůstali uvězněni ve skalní jeskyni, která jim poskytla aspoň základní úkryt. Těch hodin bylo celkem dvacet a když bylo po všem, vytáhly zadky z jeskyně a vydali se zpět do své chajdy, kde je měl Madoxx za tři dny vyzvednout. Převážení ledu a sněhu ze vzdálených světů se ukázalo být parádním byznysem a všemožné pivovary se mohli přetrhnout, aby dostali svou extra vodu, pro svá extra piva. S extra cenu, samozřejmě.
Ale jak už to bývá po tak vydatné sněhové bouři, ty zbylé dny vlastně hledali zapadanou chatu.

Fandom: Mass Effect

Mechanický lemur

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Utrpení na chatě
« Reply #4 on: 09. Nov 2014, 19:18 »
Utrpení na chatě

Utrpení v lese se přehouplo o pár hodin později v utrpení na chatě. Páníčkovi trvalo rozdělat oheň asi hodinu, a to už jsem dávno vymrzl z nejhoršího u termosky čaje s rumem. Chata byla studená jak psí čumák. Přesto se mi záhadně dařilo napufávat zpátky do původní velikosti. Mňauvajs! Tlapky už cítím, našel jsem dokonce klubíčko. Jen ty bílé s***ky za oknem se sypou dál a dál. Mám za to, že tady žádná půjčka páníčkovi už nepomůže.
O deset hodin později slyším nad chatou vrtulník. Dveře nejdou otevřít. Podíval jsem se skepticky po páníčkovi. Na ten zavšivenej komín ani nekoukej!

Fandom: Reklamní spoty jisté banky

Aar Ghuntu

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 68
    • View Profile
    • Deinceps
Dovolená
« Reply #5 on: 09. Nov 2014, 21:08 »
Dovolená

"To nemyslíte vážně! Požadavek zněl jasně: roubenka na týden v čistém prostředí. Klidná, tichá lokalita s přístupem k vodě, s možností lovu a drsných poznávacích výprav. Prostě romantika! Něco jako nekonečné hvozdy Endoru, jenže bez mončičáků! Co je na tom tak těžkýho k pochopení?" ječel poručík Arden do komunikátoru celý rudý spravedlivým hněvem.
"Zakoupené pobyty nelze měnit ani vracet." zněla suchá odpověď.
"Co je tohle za podělanou firemní politiku? Náš zákazník - náš pán, ne?
"Říká se to. Zaplaceno mám, takže můžete klidně křičet, pane."
"... každopádně je to naposledy, co jsem strávil své drahocenné volno s Hoth Holidays! Slyšíte?!"

Fandom: Star wars
s úctou
Aar Ghuntu

 

Další pískoviště: