Author Topic: Bonus číslo 99 (27. 10. 2014) - Šílená máma  (Read 1541 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Cive, jsem úplně zapomněl na bonusy...
Šílená máma zazněla na desetiletém výročí Woodstocku a jako bonus vnese do našeho maratonu trochu moderního šílenství. Stejně jako dnešní mladá generace, ani my se tentokrát nespokojíme s uzavíráním vět pouhou tečkou a budeme používat buď otazníky, nebo mnohem veselejší trojtečky nebo vykřičníky.

Hardcore verze? Čím víc vykřičníků, tím víc adidas, voe!!!!!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Furor Filiae
« Reply #1 on: 26. Oct 2014, 17:50 »
Furor Filiae (2186)

„Pusťte mě na ty zasraný zmrdy, ať z nich můžu osobně nadělat fašírku!“ burácela jinak smrtelně tichým interiérem Vesny rozhněvaná asarijka a vzduchem létaly modrou září obalené diáře, hrnky a...
„Nenávidím je, nenávidím! Slyšíte mě, vy kurvy škaredé? Fašírku, kterou pak zapálím, nechám sežrat tlupou pyjaků a roztrhám znova na fašírku ještě menší! To bude teprv cyklus, co říkáte?!“
Myslíte si, že ve vesmíru přece není nikdo tak hloupý, aby zabil bezbranné mládě asarijky, která byla vyhozena z výcviku komand pro přílišnou agresivitu a nepotlačitelnou násilnost? No vidíte, a přitom právě takoví zmrdi pomalu ale jistě zaplavovali celou známou galaxii...

Fandom: Mass Effect
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
!!!
« Reply #2 on: 27. Oct 2014, 22:52 »
!!!

[„Tady jsem ti sesypala hrách a reythské buráky a do večera ať to máš přebrané!“]
[„Ne aby tě napadlo zase užírat tátovi čerstvě dopečenej chleba!!“]
[„Ostrrrava, pyčo!!!“]
[„Jestli budeš zlobit, přiletí z Coruscantu loď byrokratů a odnesou si tě, abys jim leštil razítka!!!!“]
[„Proč?! Protože jsem to řekla, ty zablešená hromado nemoderně zrzavejch chlupů!!!!!“]
[„Přestaň okamžitě žužlat tu plesnivou vánočku a podej mi támhletu flašku se zkříženejma hnátama!!!!!!“]
[„Nepřej si mě, jestli mi tvůj fotr nekoupí aspoň náhrdelník z pravejch perel a nějaký náušnice k tomu!!!!!!“]
Chcete snad slyšet ještě nějaké důvody, proč Champbacca nikdy nemluvil o své druhé matce?

Fandom: Star Wars (AU)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Bacha na kvočnu
« Reply #3 on: 27. Oct 2014, 23:06 »
Bacha na kvočnu (7 ABY)

„Tohle nedopadne dobře…“
„Jop…“
Chlouppek s Asyrkem tohle dělali už poněkolikáté, ale dnes se jim to moc nepovedlo a upřímně? Bude to mít dohru!
„Viděl bych to tak, že vezmem nohy na ramena a budem odsud pelášit, co nám síly stačí, co?“
„To zní rozumě!!!“ souhlasil Asyrk a už při dokončování té věty se otáčel na patě a snažil se rozeběhnout, i když to nebylo vůbec snadné kvůli tomu svinstvu, co jim čvachtalo pod nohama…
Jejich výprava za vejcem Geonosanské hydry ztroskotala právě na tom, že rozbili vejce s malou hydrou uvnitř, co se mámě vůbec nelíbilo a začínala hysterčit…

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: