Author Topic: Téma číslo 909 (23. 10. 2014) - Jdu domů  (Read 1417 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 909 (23. 10. 2014) - Jdu domů
« on: 22. Oct 2014, 18:19 »
Nikdo nepíše drabbly? Seru na to, Jdu domů.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Není nadšení...
« Reply #1 on: 23. Oct 2014, 16:18 »
Není nadšení... (21 BBY)

Vylézt na nejvyšší horu Miu Leptonis IV byla otázka chvilky a cti.
Velmistr si to nechtěl nechat ujít už proto, že měla jen něco přes kilometr a mohl to krásně spojit s dalším výcvikem přežití v divočině. Výšlap možná nebyl pro začátečníky, ale padawani to zvládli s přehledem a mohli si stejně jako on užít zasloužený výhled na velkou část měsíčku.
[„Krása, co?“] pravil zasněně.
„No,“ přitakal Peelo váhavě.
[„Já mám hlad, jdu domů,“] zabil to Simbacca a do pár vteřin se k němu všichni přidali, nevděčníci mrňaví. Na druhou stranu si to tam ale mohl označkovat sám pro sebe...

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Popelář pod parou
« Reply #2 on: 23. Oct 2014, 16:49 »
Popelář pod parou (25 ABY)

Champbacca byl tak vytočený, že dveře do celkem anonymního skladiště na Nar Shaddaa vyrazil z pantů.
[„Tak ale už toho mám kurva dost,“] zařval. V jedné ruce měl nedojedený masoburgr, v druhé kovovou trubku a páska přes oči mu vztekem skoro hořela. [„Já se vám sem táhnu s prvotřídním šrotem přes půlku zkurvený galaxie a vy mě tu necháte šest hodin čekat?“]
Nikoho neviděl, tak mluvil do míst, kde tušil bezpečnostní kameru.
[„Nasrat, pánové, jdu domů.“]
A šel.
Pánové už se tou dobou chvilku rozkládali, ale ti Yuuzhan Vongové, kterými se skladiště jenom hemžilo, byli v šoku ještě dva dny.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Doma je doma
« Reply #3 on: 23. Oct 2014, 22:11 »
Doma je doma (19 BBY)

Bojovat o svou rodnou planetu s armádou droidů mu přišlo jako povinnost a společně s Wyrrgym byl jedním z mnoha Wookiee cestujících mimo Kashyyyk, ale kteří se okamžitě vrátili zpět a sáhli po zbrani. A v okamžik, kdy byl svědkem zrady klonů a smrti mnoha svých chlupatých kamarádů, se to pro něj stalo nutností.
Zůstal tam několik dlouhých dní, během kterých se snažil seč mu síly stačily, aby pomohl co nejvíce chlupáčům a bylo by ho tam bylo ještě hodně třeba, ale po nedokončeném měsíci naskočil do své lodě s úmyslem prorazit nekompromisně blokádou a dostat se co nejrychleji domů.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: