Author Topic: Téma číslo 901 (15. 10. 2014) - S malou pomocí přátel  (Read 1919 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
S malou pomocí přátel za chvíli napíšeme tolik drabblů, že se v tom Tess utopí.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Kotulovi komplicové
« Reply #1 on: 14. Oct 2014, 17:02 »
Kotulovi komplicové

V soudní síni panoval čirý ruch, který skončil až když si pavián v taláru vyžádal ticho kladívkem. Na stolici obžalovaného seděl malý zrzavý opičák a tvářil se nešťastně, což mu těžko lze mít za zlé.
„Obžalovaný, povstaňte. Jste obviněn z vloupání do zlatnictví zde přísedícího psouna Frederika. Víte, že za podobný skutek vám hrozí až trest smrti?“
„Ale to nebyl můj nápad, k tomu mě navedli kamarádi!“ mínil opičák zarputile a soudce i porota se začali mocně řehtat.
Tomu, že tu loupež naplánoval sám, sice věřil málokdo, ale rozhodně to bylo méně absurdní než připustit, že zrzci můžou mít kamarády.

Fandom: Mechanique
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Já já já jenom já
« Reply #2 on: 14. Oct 2014, 18:44 »
Já já já jenom já (5 BBY)

[„A pak!“] rozhodil rukama Wyrrgy, že svou bestiální silou poslal k zemi jak lampu, tak vedle sedícího Kodyho. [„Pak jsem se na něj podíval, fakt jako zle, a říkám mu: ,Ty, ty, ty jeden slizkej a nafouklej-‘.“]
„Vždyť už byl dávno mrtvej, tak co to meleš?“ rozčílil se Voh-Jin na opilého chlupáče, což nebylo úplně běžné a pohledem hledal oporu u ostatních.
„Jo, ty blbče,“ pískl Asyrk a založil uraženě ruce na prsou, „takhle to vůbec nebylo.“
[„A pak jsem porazil všechny bídáky a odvezl nás domů.“]
„Já myslel, že by tě bez nás popravili?“ přemýšlel nahlas Kody.
[„To vůbec!“]

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mediální maglajz
« Reply #3 on: 15. Oct 2014, 14:09 »
Mediální maglajz (36 BBY)

Redaktor Oblačných novin korzoval po své pracovně a diktoval stenografce hlavní zprávu zítřejších novin.
„Temný mstitel poráží Černé slunce,“ začal s titulkem a důležitě si hladil rohy, „tajemný ochránce pořádku včera zcela sám...“
[„Nebyl jsem sám,“] ozvalo se od okna.
„...ochránce pořádku a vesmírná Síla...“
[„Nemyslím Sílu, ty kosmopako, ale všechny ty lidi, co se nebáli bránit vlastní planetu.“]
„...ochránce pořádku s malou pomocí chabě vyzbrojených kamarádů z hospody...“
[„Zachránili mě a měli thranty.“]
„...dobrovolníků s ochočenými létajícími příšerkami...“
[„Jedna z nich spolkla půlku fregaty na jedno kousnutí.“]
Redaktor si povzdechl, vrhl útrpný pohled na stenografku a nekompromisně zavřel okno.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Aar Ghuntu

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 68
    • View Profile
    • Deinceps
Těžký časy
« Reply #4 on: 15. Oct 2014, 21:30 »
Těžký časy

Otevřel jedno oko. Parkety. Narkotický oblak v jeho mysli vystřídala srážka s realitou.
Za oknem proletělo taxi a spustilo kovadliny v jeho hlavě. Celý rozlámaný vstal a pomalu se loudal do lednice. Byla plná. Přátelé tu před dovolenou byli a pomohli.
Fajn! Teď už jen další piluli, aby vůbec přežil. Lahvička však byla beznadějně prázdná.
Zrychlil se mu tep. Začal zoufale smejčit po místnosti. Néé! Bude muset ven a to slunce ho určite chce usmažit.
Dveře se neotevřely. Někdo ho zamknul. Zobrazily ale vzkaz: "Věříme ti, týden zvládneš!"  
Mrtvičně bušil hlavou do displeje a opakoval dokola: "..s malou pomocí přátel!"


fandom: Star Wars
s úctou
Aar Ghuntu

 

Další pískoviště: