Author Topic: Téma číslo 900 (14. 10. 2014) - Všechno bude v pořádku  (Read 2233 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Losovátko je synchronizované, teď už budou témata zase včas a Všechno bude v pořádku.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Hipík a halucinace
« Reply #1 on: 14. Oct 2014, 14:11 »
Hipík a halucinace (22 BBY)

Jungle Jet mířil na Coruscant a v jeho spacím oddíle panoval mnohem větší ruch, než by bylo na noční režim zdrávo.
„Nemůžu spát,“ oznámil jeden hlas poměrně zjevnou skutečnost a sedl si na posteli.
[„Snaž se,“] zabručel Wookiee, který díky tomu mrmlání taky nespal.
„Asi mi přestávaj fungovat ty prášky, jde na mě hrozná deprese.“
[„Pro ty prášky právě letíme, klid, všechno bude dobrý.“]
„Když mně je hrozně smutno a jakmile zavřu oči, vidím ji před sebou.“
[„Dvě hodiny a všechno bude v pořádku.“]
„Už je tu zase!“
[„Kurva, Woallcu, neser a spi, nebo tě nadopuju lecepaninem, žes to neviděl.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bílé bulíky
« Reply #2 on: 14. Oct 2014, 14:34 »
Bílé bulíky

Když začala válka klonů, Simbaccu to vlastně moc nezajímalo. Mamka mu navíc říkala, že všechno bude v pořádku, tak mávl rukou a šel dojíst tu bábovku.
Pak přišla čistka, jemu umřela mistryně a oslepl táta, ale od ostatních zase slyšel, že všechno bude v pořádku. Pokrčil rameny, zajedl žal a vrátil se na Kashyyyk.
Začala občanská válka a zotročování, které přežil jenom díky tomu, že mu žena říkala, že všechno bude v pořádku, a díky jejím buchtám.
Jenže ono to moc v pořádku nebylo ani pak. Během žvýkání pudinku za yuuzhan vongské války dokonce pojal podezření, že mu milosrdně lžou.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Až se vrátíš
« Reply #3 on: 14. Oct 2014, 16:35 »
Až se vrátíš (19 BBY)

Choval ji a hladil po tvářích, ze kterých se linuly potoky slz. Děsil ho její pohled, který viděl věci, které mohla vidět jen ona a žádným dotykem ani slovem nedokázal zastavit, jak se celá třásla.
„Dej mi pak vědět, jestli mám volat pohřebáky, nebo lapiduchy,“ povzdechl si majitel opijového doupěte a šel se věnovat ostatním hostům.
[„To nebude třeba. Nebude. Všechno bude dobrý,“] mumlal si pro sebe a přál si, aby tam byl táta. Ten by určitě něco vymyslel, jak jí pomoci. Kéž by ji mohl sám vyvést z údolí temnot a zjistit, proč si mumlá, že je nikdo, nula.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: