Author Topic: Téma číslo 887 (1. 10. 2014) - Měl jsem sen  (Read 1796 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 887 (1. 10. 2014) - Měl jsem sen
« on: 30. Sep 2014, 14:32 »
Protože jsem s hrůzou zjistil, že jsme letos jeli podle písniček naposledy v lednu, rozhodl jsem se to napravit. A Měl jsem sen, že vzít kousky z Woodstocku '69 je dobrý nápad...
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Psaní princezně
« Reply #1 on: 30. Sep 2014, 17:17 »
Psaní princezně (1975)

(καλλίστη)
Princezno,

strejda říkal, že ta hloupá bouřka se konečně otočila na Ameriku, takže neodfoukne poštovní racky a můžu ti napsat.
Vlastně se tady neděje skoro nic, jenom chodíme na dlouhé procházky a tak, nic nebezpečného, fakt. Nejlepší bylo, když mi dali ochutnat jednu místní delikatesu, takového trošičku jedovatého žraloka, a večer se mi o tobě zdálo. Doufám, že se máš aspoň tak dobře, jako v tom snu, i když to tam vypadalo trochu jako v nemocnici, nebýt všech těch jednorožců.
Pozdravuj Olivera a Septima, já jdu dojíst zbytek té ryby, třeba to bude pořád fungovat.

S pozdravem
Flann O'Fearraigh

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mlhavá motivace
« Reply #2 on: 01. Oct 2014, 12:54 »
Mlhavá motivace (5 BBY)

[„Děcka,“] začal Champbacca jednu ze svých rozmluv po šestnáctém pivu, [„dělat věci pořádně je úplně jednoduchý. Podívejte se třeba na mě, jo? Já měl sen, jenom takovou matnou vizi, a šel jsem po ní jako kaadu po energokouli. Za pár měsíců bylo hotovo a dodnes na to můžu být hrdý. Odhodlání, to je ten klíč, s ním dokáže každý proměnit svoje sny v realitu.“]
Celé osazenstvo Zkurvený díry, baru šedesáté cenové kategorie ve spodních patrech Trantoru, na něj koukalo jako na slepého blázna, jakým byl.
Takže jim za trest neřekl o těch zestátněných lihovarech, Síle a kamarádech do deště, zmrdům.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Víc než noční můry
« Reply #3 on: 01. Oct 2014, 23:12 »
Víc než noční můry (18 BBY)

„Zase se ti špatně spalo?“ dívala se starostlivě Joyce na svou utrápeně vypadající přítelkyni a přispěchala ji starostlivě obejmout.
„Jop,“ přikývla Jess a cítila se o to víc smutně a provinile, že má zas takovou náladu a že o ni má její borůvka takovou starost.
„Zase se ti zdálo něco ošklivého?“ mluvila na ni jako na malou holčičku. Nevěděla, jestli ji to pobuřuje, nebo uklidňuje.
„To nebyl jen sen… je to vždycky po sezeních s tím plesnivým čipmankem,“ zavrčela si pro sebe a přemýšlela, co že to přidává do toho čaje, „ale z celého srdce bych si přála, aby byl.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: