Author Topic: Téma číslo 843 (19. 8. 2014) - Z boku  (Read 1103 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 843 (19. 8. 2014) - Z boku
« on: 18. Aug 2014, 21:34 »
Pojď do mě Z boku a napiš o tom drabble!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Flankujeme federaci
« Reply #1 on: 19. Aug 2014, 12:36 »
Flankujeme federaci

Jednou z mála jistot v předaleké galaxii byl fakt, že kamkoliv se začnou vrtat špinavé pracky hamižné Obchodní federace, tam se objeví taky MTT.
Většina inteligentních vojáků, plus Gungani, se jich z pochopitelného důvodu bála: krom toho, že Matka Tuhejch Transportérů mohla na bojiště přivézt stovku bitevních droidů a nějakou tu droideku jako bonus, disponovala také čtyřmi impozantními kanóny a předním pancířem, který jen tak něco neprorazilo.
Přesto se našli tací, co se strojem vyjebali. Tací, co měli v prackách světelný meč nebo dva a s grácií si do boků tanku dělali dvířka navíc. Bez posádky už takové nebezpečí nepředstavoval.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bezohledná bomba
« Reply #2 on: 19. Aug 2014, 12:45 »
Bezohledná bomba (4111)

„Nééééééééééééééééééééééééééé!“ zařval Nanuq tak dramaticky, že se jeho směrem otočili všichni, kdo si to v končící bitvě mohli dovolit. To znamená jeden Chcípák, jmenovitě Edvin, a jeden upír, jehož stupeň rozřezanosti a popálenosti nicméně delší život poměrně jednoznačně vylučoval.
Lachtanodlakův zděšený pohled se upínal k Tali, což nedávalo smysl, protože navzdory svým zraněním pořád stála a vypadala spíš zmateně než na umření.
„Co blbneš?“ sjela ho káravým pohledem hodným učitelky tělocviku a s elegancí sobě vlastní si vytáhla ten šrapnel, co se jí ochotně zahnízdil v jejím půvabném pravém boku.
A takové utrpení už Nanuq nevydržel a prostě tam omdlel.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Byl varován
« Reply #3 on: 19. Aug 2014, 21:31 »
Byl varován (2184)

„Ale on ho zabil!“ čertila se technička, nebo co to tam vlastně ve společnosti krom směšného dialektu vytvářela.
„Je mi líto, slečno Arterius, ale podle firemních pravidel jste v prvé řadě neměla žádného domácího mazlíčka mít. V druhé to jistě neudělal úmyslně.“
„Urobil!“ z nosu ji odlétlo něco táhlého a slizkého.
„Udělal,“ přikývl Grok a to její kňourání ho už pěkně štvalo.
„Udělal?“ podivil se ředitel.
„Jo, nesnášel jsem toho čokla. A tobě,“ dloubl do Glawhey, „jsem několikrát říkal, ať si ho srovnáš nebo ho zašlápnu.“
„Netvor!“
„To on vždy přiběhl z boku za bar a začal mi mrdat nohu!“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: